Herhangi Bir Torpili Olmasa Asla Ünlü Olamayacak Ünlü İsimler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bazı ünlü isimler için gerçekten bunu düşünüyorum. Biri torpil yapmış kesin diye geçiriyorum içimden yalan yok. Tamam beşeri ilişkilerle şekilleniyor bu ün, şöhret işleri ama iki mimik daha yapamayan oyuncularımız var ya bu kadar da fazla değil mi? Gerçi bizim ülkemizde torpil olayı fazlasıyla seviliyor ve uygulanıyor. Bknz. Hande Erçel. Yaz dizilerinde oynamak mı maharet? Oyunculuk namına ne yapıyor bu hanım kız. Kendini geliştiriyor desem o da yok bana göre. Bazlama surat davası olmasaydı hayatımızda bu kadar yeri olacağını düşünmüyoruz. Bazlama surat olayından önceki ünü de büyük olasılıkla bir torpile dayanıyor.
    -lucy-
    Şeyma Waterbaşı. Danla piliç. Cemal Bell.
     mrsnl33
     Kas yapmaktan başka bir marifeti olmayan yan caman😂😂😂
      berat_redflag
      Berat Redflag
       imcherry_
       acunun ünlü ettikleri
        rezilbiryasam
        Günümüzde üne kavuşmak kadar basit bir şey yok. Torpile de gerek duymadan bir şekilde illaki karşımıza da çıkarlardı. Asıl soru ünlü ettiğimiz gereksiz insanlar listesi bence ve o kadar uzun ki ama yine de birkaç tanesini atmak istiyorum: Hande Erçel Öykü Gürel Kerem Bursin Can Yaman (genel olarak yaz dizilerinde oynayanlar) Kuzey Yıldız'ı kadrosunun neredeyse tamamı Khontkar TV8'de bir yarışmada bulunup şarkı çıkaranlar (Yasin, Barış, Cemal Can)
         benita
         Demet Akalın’ın kesin TDK’dan torpili var
          asit
          Survivor sonrası ünlenen isimlerin hepsi..
           nickimdebileolmaz
           Günümüz dizi oyuncularını %98
            peripedia
            Tolgahan Sayışman. Dizileri tutmuyor, oyunculuğu berbat. Yakışıklı evet best model geçmişi var amma ve lakin ünlü olmak için yeterli değil bunlar tabii nice yakışıklılar nice best modeller var.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.