Herhangi Bir Kötü Alışkanlığı Olmayan (Alkol, Sigara vb.) İnsanlar Nasıl Mutlu Oluyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nilidiyebilirsiniz
   aaa ben
    onr_acbdms
    Kötü alıșkanlıklar mutlu mu ediyor yani? Sigara veya alkol içen biri nasıl mutlu oluyor anlamadım? Ben film veya komik videolar ile mutlu oluyorum. Çok üzgünsem en sevdiğim diziyi izliyorum.
     dertsavar
     çok şükür hepsi var
      tsukyomi
      Sigara yok, Russki bol. Mutlu etsin diye içmiyorum, birtakım ruhsal ağrıları kısa bir süre bertaraf etsin diye içiyorum. Sigara, alkol ve drugs mutluluk vermez, ağrı kesicidir sadece.
       fairytale-
       Bunları bir üçlü sarıp düşünecem sanırım.
        silmarillion
        Abi kötü alışkanlıkla mutlu olmak bir ilüzyon, ben bunu biliyorum bunu söylüyorum. Bu alışkanlara sahibim ama bu alışkanlıkları edinmeden önce daha mutluydum, saat başı beni dürten bir sigara isteği yoktu, haftada bir iki haftada bir ya da ayda bir ne olursa olsun bir bira, şarap, rakı, viski vb içmeden de mutlu olursun ama böyle alışkanlıklar içerisindeyken bunu anlamıyorsun işte olayın ilüzyon olan kısmı bu işte. Bilmiyorum anlatabildim mi..
         eski_bi_tanidik
         Bende yok. Mutlu olamıyorum
          samyeli90
          Kitap okuyup bitirmek beni mutlu ediyor ki bütün kitaplarım mutlu sonla biter Oyun oynanış videolwrı izliyorum küfürsüz yapan iki yayıncı var takip ettiğim güzel oynuyorlar Sevdiğim 3 4 tane oyun var anlık mutluluklar işte
           android_dahaiyi
           bunlara harcamadığım para bile beni mutlu edebiliyor açıkçası
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.