Her Yerde Reklam Olması Sorunu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Son zamanlarda daha da artmış olan sorun. Video izlemek imkansız dakika başı reklam. Artık döngü tamamen reklam üzerinden ilerliyor ve bu bence gerçekliğin, doğallığın önüne geçmeye başladı. Sosyal medyada komik bir sayfaya girseniz bile link veya bir ürünün tanıtımı yapılıyor. Kafamızı dağıtmamız gerekirken bomboş ürün tanıtımları dönüyor zihnimde :D Tek bana mı bu kadar battı bilmiyorum ama sıkılmaya başladım Daha az reklam olur hiç olmasın da demiyorum.
    fairytale-
    Bu sorunu ortadan kaldırmak için sağa kaydir 👉
     _gizem_
     Acun 30 dk reklam koyuyor aq youtube desen reklamsız videolar çok az spofity dsfdsmfdskfdsm
      kafatamircisi
      Premium(youtube) kullanıyorum ayıptır söylemesi reklamsız))
       yabadabadu
       nereden para kazanıyorlar sanıyorsun?
        kisi
        Videoların sürekli bölünmesi sıkıntı. Doğru düzgün izlenmiyor öyle. Hele yemek yerken vs. daha da sıkıntı oluyor. Ayrıca parmağınız üzerine geldiği gibi tıklanan reklamlar ve x'e basınca da açılan reklamları hiç sevmiyorum. Hele peş peşe elli tane sekme açıp uygulama indirme mağazasına yönlendirenleri ayrı sevmiyorum. Reklam izleyip süre kazandığın vs. uygulamaları seviyorum ama. Oturup biraz reklam izleyip kullanım süresi açısından şarj ediyoruz. Hem ben ücret ödemek zorunda kalmıyorum, hem uygulama para kazanıyor.
         mrlawyerkk
         Bombardıman taktiğini uyguluyorlar sürekli tekrarlarla zihinlerde yer ediniyorlar. Taktikleri bu son zamanlardı o yüzden her yerdeler. Pazar inanılma büyüdü.
          bnldrn-
          sen reklam dıyorsun bız emek o vıdeolar o postlar ne emekle hazırlanıyor bı bılsen :) neyse kı ıyı kazandırıyor yoksa cekılmez herkesden kufur yıyoruz :)
           sedefartuny
           O reklamlar olmasa bu platformların hiçbiri olmayacaktır yalnız. Bizim kara kaşımıza kara gözümüze yapılmıyor o içerikler. Reklamverenlerin ilgisi için hepsi.
            abdes_terligi
            televizyondan vazgeçtim internetteki sitelere geldim reklam dalgalarından kaçmak ve rahatça video izlemek için. Buranın da yavaş yavaş farkı kalmıyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.