Her Yerde Konuşulup Cevabı Hala Net Olmayan Durum: Boyu mu İşlevi mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   almila__
   Hangi erkekle flört ettiysem veya arkadaş ortamında sohbet açılsa bir yerden sonra hep bu soruya çıkıyoruz... Belki milyon kere anlatmışımdır beyler boyu değil işlevi önemli diye ama bir türlü anlatamıyorum. Bu yüzden kızlar şu konuyu bir açıklığa kavuşturalım diye sormak istedim sizce boyu mu önemli yoksa işlevi mi ? Müthiş hikayeler ve cevaplar çıkacağına eminim...
    patavatszmelek
    Konu penisin boyu ya da işlevselliği olmamalı... Erkeklerin penislerine yaptığı muamele konusu aslında daha mantıklı. Sen, sensin ve üçüncü şahıs gibi davrandığın şey aslında senin vücudunun bir parçası. Kolun, bacağın, gözün ya da kulağın gibi… Artık bu durumu kabullenseler hiç fena olmayacak. Koluna, burnuna, ayağına methiyeler düzüyor musun? “Sorun sende değil tatlım, penisimde" evet farkındalar ve erken boşalma durumu gibi bu konunun da üzerinde senin kadar durmuyor kadınlar. Nasıl ki, her kadının vajinası birbirinden farklıysa senin penisinin de diğer erkeklerden farklı olması gayet normal. Uzun, kısa, kalın, ince… Tabi konu penis olunca boyunu dahil etmemek mümkün değil. Bu duruma bu kadar takılmaları ayrı bir muamma... Yavrum; sen koy bir kenara penisinin boyunu, senin boyun kaç? 1.70 'den kısa olduğunda, penisinin boyunun ne önemi kalıyor ki :D İsterse 20 santim olsun ne değişir? Eğer boyla ilgili bir takıntın olacaksa, kendi boyunla ilgili olsun. Hiç değilse daha mantıklı! Dip not: Kadınlar genellikle penis boyu daha küçük olan erkekleri tercih ederler. Sebebine gelince, çünkü penis boyu küçük olan erkekler söz konusu oral seks olduğunda daha yetenekli ve iyilerdir. Ayrıca oral seks yapmaktan çekinmezler. Evet, bir bakıma bir yerde hissettikleri eksikliği başka bir yerde kapamaya çalışmaları... Fakat altında kompleksli bir durum yatsa da kadınların tercihi genelde bu yönde... Koy kenara penisinin işlevselliğini, önemli olan senin işlevsel olup olmadığın. Kadını orgazma ulaştıramadıktan sonra ne anlamı kaldı boyunun?
     kania_
     Omg sizin arkadaş gurubunuz ve çevreniz yani ne biliyim ne kadar şanslıyımki arkadaş gurubum ve arkadaşlarım doğru düzgün kişiler
      hknbyrm
      FIKRA: Birgün iki oruspu kerhanede kavga eder biri derki şeyin kısası kalını diğeri derki uzunu incesi böyle devam eder kavga büyür mahkemeye çıkarlar...... hakim kavga nedenini sorar ve oruspular anlatır böyle böyle biz kavga ettik hakimde çaresiz bir şekilde mahkemeyi ileri tarihe atar ve düşünmeye başlar.... Evde çaresiz bir şekilde düşünürken hanımı sorar ne oldu bey? oda yok bir şey der ama hanımı her gelip gitmesinde sorar adam dayanamaz anlatır meseleyi.....Hanımı da derki dert ettiğin şeye bak "Ne uzunu ne kısası mühim olan içinde kalanı hakim der. Ha ağzına sağlık ve mahkemeye girer... duruşma başlar hakim de konuşmaya başlar ve en sonunda karar der herkes ayağa kalkar. hakim der ne uzunu ne kısası mühim olanı içinde kalanı... ve oruspular şaşırmış bir vaziyette dışarı çıkarken birisi döner ve hakime derki..... efendim ben tam 12 senelik oruspuyum bunu bilmiyordum rica etsem hangi oruspudan öğrendiğinizi sora bilirmiyim??
       bisosyolog
       Bence aşık olmak sevmek önemli
        chuck-berry
        Mermeri delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir...
         bright-wizard
         Kısacası; erken boşalma oluyorsa at çöpe gitsin.
          roar
          Hiçbiri değildir. Önemli olan tavırdır. Genel olarak uyum sağlandığında bu şeyler içerisinde sağlık sorunu barındırmadığı sürece önemsizdir.
           horny
           herkese göre değişeceğini biliyorum ama kimse ama hiçkimse ince bir penisten mutlu olmaz. acı gerçekler kuşağımız sona erdi. bunu söylediğim için çok üzgünüm ama içimiz dolmadığı zaman eksik hissediyoruz erkekler.
            guzel-kizlari-dusurmeye-geldim
            ne uzunu ne kalını makbul olanı içinde en çok kalanı denmiş. yine de siz orta ve üzeri, içinde en çok kalanı olarak düşünün.
             hidroklorikasit
             Yooo her yerde konuşulmuyor Onedio. Mesela bizim evde biz hiç bunu tartışmıyoruz...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.