Her Yakışıklı Erkek Çapkın mıdır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   Çok yakisikli olupta gercekten kiz arkadasina bagli erkek var midir, dusunsenize herkes size bakiyor elinizde bir suru secenek var ama sen kimseye bakmiyorsun cok cooll. Ama inanılmasi zor
    isirgan_otu
    istisnanın kaideyi bozduğu vakâdır😅
     nickimdebileolmaz
     Boş bir insan değilse çapkın değildir.
      tsukyomi
      Çapkınlık kişinin görüntüsüyle değil, karakteriyle alakalıdır. Yakışıklı kavramı bile herkeste değişen bir şey. Bana göre yakışıklı olan sana göre epey çirkin olabilir, aynısı tersi için de geçerli. Göreceli kavrama göre nitelendirmek yanlış sonuçtan başka bir işe yaramaz. İmkansız da değil bu arada, karakterini oturtmuş bir erkek gayet tek kişiye bağlı kalabiliyor, nadir görülen bir şey değil bu. Niye erkeklere Yakaza kabilesinden cin muamelesi yapıyorsunuz ki yav?
       slmbnarda
       Yani tipsiz erkekte sadık oluyor bu söyleme göre, ya böyle birsey olabilir mi ya bu nasıl başlık ya seni genelleme yaptığın için kınıyorum amq
        cinayetvaraga
        Yakışıklı erkek sevgilisine bağlı olamıyor mu yani? bu biraz kişinin kendine ve karşısındakine olan saygısı ile alakalı.
         abdes_terligi
         görüntüyle alakası yok, kişilik meselesidir.
          asit
          Özgüveni yüksek olduğu için dışarıdan böyle görünebilir insanlar. Üstelik bir de sosyal ve çevresi genişse mış gibi algılanabilir. Ama önemli olan herkesin dediği gibi işin karakter ve kişiliğinde bitiyor olması. Evet yakışıklı olsaydım çapkın da olurdum, karaktersiz de.. Ama gel gör ki öğk yani..
           sairsel
           Hayır efendim! Öyle herkese pas vermiyoruz 😁
            1bas-sogan
            Böylesi göreceli bir soruyla kendi vaktimden kaybediyorum biliyorum fakat söylemesem olmaz; kişi kendinin aynasıdır (;
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.