Her Sinirle Söylenen Şey Gerçek mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   m18c
   Bazen bunu çok merak ediyorum.O an ki sinirle içimizden gelen her şeyi söylüyoruz ama bu gerçekten o anlık mı yoksa kalıcı mı bilmiyorum.
    voila
    Evet gerçek
     fuzbing
     Genelde erkeklerin sinirliyken söyledikleri şeyler gerçek oluyor, kadınların ise can yakmak için aklına o an ne gelirse... işte bu durumu unutmayın da gönüllerini almayı bilin insanoğluş.
      kejnedar
      Benim için geçerli sinirliyken tutamam içimde
       eefenizz_
       bunu burda açıklarsam kendi topuğuma sıkmış olurum
        damarcibasi
        Sinirliyken susmalarım bundandır hep
         kojiro
         Insanlarin yuzlerine her zaman gercekleri soylemiyor olusumuz dogru olmadiklari anlamina gelmez. Lakin insanlar genelde duymak istedikleriyle yetinirler. Sinirle soylenen seyler gercekler ise karsi tarafi incitecegi icin insanlar gerceklere degilde soylenis biciminden oturu tutarsizliga duser ve sizinle iletisimi kesebilir. Bunun diger bir yolu tatli sozle gercekleri soylemek olsada insanlar yine kabul etmeyebilir.
          cinayetvaraga
          Hakikatleri soğuk soğuk basarım suratına karşmda her kim varsa. Öyle öfkeli akarım ki sel gibi, kirar geçerim. sonra da üzülürüm sakinleşince. kırınca da düzelmiyor işte.
           terliklihayvan
           gerçekten sahi, sahiden gerçek
            gulfemkaya
            Degildir kafadan bir kere geçmiştir belki ama daha hafifi daha naifi söylenebilecekken ağır laflar kullanılır kirici olur değildir yani ya
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.