Her Şeyi Tüm Detayları ile Anlatma Sevdası Olan Birini Dinleme Zulmü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   En yakın arkadaşım bu sendroma sahip. Her şeyi ama her şeyi yaşadığı en ufak bir olayı bile tüm detayları ile anlatma sevdalısı kendisi. Detay anlatırken bile onun detaylarında boğuluyoruz. Dinlemesem de olmaz, hayır konu da ilgimi çekiyor ama bir an önce sadede gelmesini istiyorum. Sonucu merak ediyorum. Geçenlerde asıl anlatacağı mevzuyu unuttu ya oradan oraya savrulurken.
    thetalentedmrripley
    Var benim de öyle bir arkadaşım. Sadece olayın detaylarıyla kalsa yine iyi. Olayın içinde birisi geçiyor bu sefer de onun detaylarına boğuluyorum. - Ondan sonra Mert geldi. Hani şu Yozgatlı olan, babası rahmetli de iyi adamdı ayakkabıcılık yapardı memlekette. + Eeee - Ya hani bir keresinde senin ofise gelmiştik beraber, Semih de vardı yanımızda senin hemşerin mağazası olan. + Tamam abi biliyorum Mert'i de Semih'i de - Hah işte Mert'in başına çok ilginç bir olay gelmiş . Bak karısı da öğretmen onun. O da İzmirli, okulda tanışmışlar. + Senin ben anlatacağın hikayenin de, Mert'in de, Semihin de, senin deee ....
     fairytale-
     Bu cok iyiydi gfgdg bende öyleyim o olay anini anlatirken karşındakine yasatmaliyim. Betimleme yapmayi severim .))
      sedefartuny
      Dinleyip paye vermeyiniz efenim. Hayat kısa kuşlar uçuyor, zaman değerli. Kimsenin zamanınızı sizden çalmasına izin vermeyiniz.
       heygidigocadunya00
       Dinleyim desen kafa ütüleyecek, dinlemesen beni iplemiyorsun diyip trip atacak sanırım böyle durumlarda konuyu değiştirip dikkatini dağıtmak işe yarayabilir 😐😀
        eliymalik
        bende birazcık var bu huy. ama öyle sıkmıyorum kimseyi. önemli yerleri hızlıca ve olay sırasına göre anlattığım için daha iyi anlıyorlar. bazıları da hiç anlamıyor, onlar anlama sorunu yaşıyorlar çünkü. hayır bana bir anlatma şekilleri var, önemsiz ve saçma bir şeyi 25 dk da falan anlatabilirler. ben 10 dk önemli bir şey anlatınca suçlu oluyorum. zaten yazdıklarımdan anlarsınız ne kadar akıcı anlattığımı.
         merilolika
         evett benim annemmmm birini anlatırken bana tanıtmak için yedi sülalesini sayar tamam anne hatırladım derim hala anlatmaya devam eder bir olayı da anlatırken süzee süzee uzata uzata anlatır felç geçirirm karşısında 😂
          gundemss
          Ayy evett bi de WhatsApp ses kaydı atıyorlar ya sjfn allahtan hızlandırma özelliği geldi de rahatladık
           yabadabadu
           bir şey anlatmaktan nefret ederim.
            kafatamircisi
            bazı zaman da masal gelir la fontenden) Eğer böyle bir zulüme maruz kaldıysanız, o sizin hatanızdır bi düşünün ben nasıl oldu da bunu karşıma alıp dinledim nerede hata yaptım diye))
             peripedia
             O kadar çok yaşadığım durumdur ki karşımdaki kırılmasın diye sesimi de çıkaramam hiçbir şey anlamadan dinler dinler durur ve bir boşlukta kaybolurum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.