Her Şeyi Tüm Detayları ile Anlatma Sevdası Olan Birini Dinleme Zulmü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   En yakın arkadaşım bu sendroma sahip. Her şeyi ama her şeyi yaşadığı en ufak bir olayı bile tüm detayları ile anlatma sevdalısı kendisi. Detay anlatırken bile onun detaylarında boğuluyoruz. Dinlemesem de olmaz, hayır konu da ilgimi çekiyor ama bir an önce sadede gelmesini istiyorum. Sonucu merak ediyorum. Geçenlerde asıl anlatacağı mevzuyu unuttu ya oradan oraya savrulurken.
    fairytale-
    Bu cok iyiydi gfgdg bende öyleyim o olay anini anlatirken karşındakine yasatmaliyim. Betimleme yapmayi severim .))
     thetalentedmrripley
     Var benim de öyle bir arkadaşım. Sadece olayın detaylarıyla kalsa yine iyi. Olayın içinde birisi geçiyor bu sefer de onun detaylarına boğuluyorum. - Ondan sonra Mert geldi. Hani şu Yozgatlı olan, babası rahmetli de iyi adamdı ayakkabıcılık yapardı memlekette. + Eeee - Ya hani bir keresinde senin ofise gelmiştik beraber, Semih de vardı yanımızda senin hemşerin mağazası olan. + Tamam abi biliyorum Mert'i de Semih'i de - Hah işte Mert'in başına çok ilginç bir olay gelmiş . Bak karısı da öğretmen onun. O da İzmirli, okulda tanışmışlar. + Senin ben anlatacağın hikayenin de, Mert'in de, Semihin de, senin deee ....
      monaiman
      Dinliyormuş gibi yap.
       gundemss
       Ayy evett bi de WhatsApp ses kaydı atıyorlar ya sjfn allahtan hızlandırma özelliği geldi de rahatladık
        somurtkan_sirin
        dinliyormuş gibi yapıp arada tepki veriyorum... arada sıkmıyorum değil mi seni diyor bi de... allahım sabırr...
         asit
         Benim de vardı böyle bir arkadaşım. En kısa anısı 45 dakika sürüyordu. Ben bir şey anlatacak olsam olur öyle kanka deyip geçiştirirdi pzvnk.
          mrlawyerkk
          Zulümdür harbiden ya bunların bir de anlattığı detayları unutup tekrar tekrar anlatan türleri var onlar daha felakettir.
           sedefartuny
           Dinleyip paye vermeyiniz efenim. Hayat kısa kuşlar uçuyor, zaman değerli. Kimsenin zamanınızı sizden çalmasına izin vermeyiniz.
            peripedia
            O kadar çok yaşadığım durumdur ki karşımdaki kırılmasın diye sesimi de çıkaramam hiçbir şey anlamadan dinler dinler durur ve bir boşlukta kaybolurum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.