Her Şeyi Eleştiren ve Hiçbir Şeyi Beğenmeyen İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Uzak durulması gereken insanlar listesinin ilk sırasını çeken insan tiplerinden biri. Bir ara çevremde çok fazla böyle insan vardı. Şükür teker teker hepsini hayatımdan çıkardım. Bu insanlar ne insanları önemserler ne de olayları, içinde bulunan durumları. Dünyanın en anlayışsız insanları olarak da nitelendirebiliriz. Hiçbir fikirleri olmamasına rağmen her ne olursa olsun kimsenin yaptığı şeyi beğenmezler üstüne kendilerinin bu işi yapmaya çalışsalar en mükemmeli olacağını düşünürler. Çünkü ondan başka herkes eleştirilmeye layık bir tek kendisi muhteşem işler yapıyordur. Her ne kadar böyle düşünseler de bu işleri yapamayacaklarından korktukları için de hiçbir şeye bulaşmazlar, sadece yorum ve eleştiride bulunurlar. Özellikle eleştirdikleri insan yorumları karşısında kendini kötü hissederse daha da bir mutlu olurlar. Saygısızlığın ve anlayışsızlığın vücut bulmuş hali de diyebiliriz bu kişiler için. Bu başlık altında bu insanlara olan nefretimizi paylaşıyoruz.
    odamdakimelek
    Kendileri çok özgüvenli ve cahil insanlardır
     caresizcare
     Hahha burası kısmen öyle insanlarla dolu
      imailahorsilahh
      Ben değil sohbet etmek yan yana oturmaktan bile imtina ediyorum. Bir de göz devirip baştan aşağı sizi süzmeleri yok mu(beğenmez, küçümser bir tavırla) ? Küreklen ağızlarına vurasım geliyor. Birgün sen kimsin? sana ne amk dicem o olacak...
       avangart
       -BENCE o iş öyle olmaz bıdı bıdı bıdı... *Eee sen ne yapıyorsun peki bu konuda? -...
        sairsel
        Empati yoksunu zavallı kişilikler böyle yapar. Böyle tipler düğüne gitse zurna beğenmez, hamama gitse kurna beğenmez. Eleştirdiği bir konuyu düzeltmeyi önersen o zaman da yapacak bir şeyi yoktur hep bahanelerin arkasına saklanır.
         mystic8181
         dost acı söyler diyerek sizi sürekli eleştiren ,sizi motive etmeyen kişiler den kaçın..
          cinayetvaraga
          Bir de bunun öteki versiyonu var. Eleştiriyi hiçbir surette kabul etmeyen ve hemen saldırıya geçen. Bir kaç saat önce burada şahit oldum ve bizzat yaşadım bu durumu.
           tiroyitbezi
           Bir de yaptığın her işi kendi yaptığı ile ölçüştürenler var. -Şunu böyle yaptım nasıl sence - Ben de böyle yapmıştım geçen yıl.. Ne ara konu sana geldi mk.
            helena22
            tam bir tipik türktür. buranın coğrafyasına işlemiş aşağılamak
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.