Her Şeyi Burçlara Bağlayan Tipler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   blackhan
   Aslında kendi karakteristik özelliğidir fakat ne olursa olsun, atıyorum sinirli atıyorum umursamaz veya egolu herşeyi burclara bağlayan tipler gercekten itici ne zaman ki burçları bırakıp kendi karakterlerine bakarak hareket ederlerse o zaman olgunlaşacak kişiler her zaman gıcık alırım bu tiplerden.
    lutfen-ama
    Burçlara inanmadığına göre kova burcu olmalısın. 😁
     asit
     Burçlar...
      gregory_
      E bi de burclari her seye bagliyan tipler var.
       palmiye
       Inanmiyorum sorun yok.
        kania_
        Bende boğa burcuyum sadece 2 özelliğini taşıyom zaten inatçı ve çok kıskanç olmam.Herkes burcun boğamı niye bukadar inatçısın çok kıskançsın benim ruhumda var bikere burçla alakalı deil
         mrsnl33
         Burçlara ben de inanmıyorum ama yine de akrep burcuna biraz ön yargım var.Allahta beni sınar gibi başıma üç tane akrep burcu kadın vermis😂😂😂
          mevsimlerdensnbahar61
          Yani ne diyelim onlarda öyle
           killforyou
           tatsız insanlar. bir de burcunu öğrenip garip şekillere girenler var. siz kafayı sıyırmışsınız. yani koca insanlık 12 tane karakterden oluşuyor saçmalığına inanmak için müthiş yöntem. bir de inandırıcı olsun diye yükselen falan koymuşlar. afiyet olsun.
            adem_albasan19
            ”Bir kimse, gider de verdiği haber konusunda kâhini tasdik ederse, Allah’ın Muhammed’e indirdiğini inkâr etmiş olur.” (Tirmizî, Tahâret, 102; Ahmed İbn Hanbel, II, 408) Yine Resulullah (aleyhisselatü vesselam) buyurdu: “Ahir zamanda fala (burçların etkisine) inanıp, kaderi inkâr edenler çıkacaktır.” (Tirmizî) İslâm âlimleri, sâbiîler gibi, tesiri yalnız yıldızlardan bilerek onlardan bir takım hükümler çıkarmaya kalkışmanın küfür ve şirk olduğunda ittifak etmişlerdir. (Elmalılı M. Hamdi Yazır, Hak Dini Kur’an Dili, VII, 5207)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.