Her Şeye Maydanoz Olup, Her Konuda Söyleyecek Bir Şeyi Olan İnsanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bay_tonymontana
   Hastasıyım bu insanların her konuda konuşurlar beni benden alırlar. yalan, yanlış, saçma, sapan. yine de seviyorum. otur dinle. ben yapamıyorum böyle sürekli konuşmayı beceremiyorum ben utanıyorum kendimden şahsen % 90'ının ukala olduğu kesindir, bu insanlar sadece her konuda engin bilgilere sahip olmanın bir erdem olduğuna değil, bu bilgileri olur olmaz yerlerde başkalarına aktarmanın bir erdem olduğuna inanırlar her konuda kendilerine pay biçerler, kendinden örnekler vermeye bayılırlar.. acınır ve çoğu zaman gülünür onlara.. bunlardan bir tanesi yurttan arkadasimdi. dayanamayip kaldirim taslarinin boyunu sormustuk. "kaldirim tasindan kaldirim tasina degisir, ama 45 santim falan oluyor" genelde demisti. o gunden sonra yaninda bir sey konusmamaya dikkat ettik!
    basorexia_
    asla ve asla konuşmamanız gerek insan türü. kendileri her halta sallasa da bilgili bilgili gezerler, ehe ihi diye gülerler. saçlarını alıp duvara sürtücem ondan sonra rahatlıyacağız
     mrlawyerkk
     Katlanılması zor insanlardır. Onlarla yaşam daha da zor bir hale gelir. Her konuda bir fikirleri vardır ama bilgileri o kadar sınırlıdır ki. Daha da katlanılamaz olur bu hal. Konuşurlar, konuşurlar ama neye konuştuklarını kendileri de bilmezler yüzde doksan ihtimal.
      patronicee
      Cehalet ne güzel lan herşeyi biliyosun :)
       kisi
       Ben severim her konuda konuşmayı. Her yerde herkesle her konuyu konuşmam ama o ayrı konu. Sempozyumda konuşmacı olmadığım için konuları yalnızca uzmanlık alanlarımla sınırlı bırakmamın bir anlamı yok. Kimseye garanti de vermiyorum, danışmanlık ücreti de almıyorum, her dediğimin kanıtlı bilgi olduğunu da iddia etmiyorum, kimseye o konularda hüküm, ceza vermiyorum.... Her konuda konuşmak iyidir.
       http://www.standartboru.com.tr/urunler/beton-bordur-tasi-refuj-borduru-yol-boruru-bahce-borduru/10
       http://www.standartboru.com.tr/urunler/beton-bordur-tasi-refuj-borduru-yol-boruru-bahce-borduru/10
        imailahorsilahh
        Bu sefer hak verdim Tony. Onlara anca bok yemek düşer, boşver.
         eo110
         DİO da gırla
          sedefartuny
          Bilgi düzeyi yeterli ise sabahlara kadar dinleyebilirim, saygı duyarım ancak o maydanoz olma hali (bu arada doğrusu maydanozdur) altı boş bir durumdan ibaretse hiçbir bilgiye dayanmıyor ise tek bir cümlesini bile dinlemem.
           garavel_usta
           "Maydonoz" ne lan cahil? Önce bir yazmayı öğren sonra her şeye "maydanoz" olanları sorgula.
            domatescokpahali
            ulen dio nun amacı zaten maydanoz olmak değil mi ? yaptığımız tam olarak o millet buraya bir şey yazıyor bizde altına bilip bilmeden sallayıp tutuyoruz işte :D
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.