Her Şey Yolunda Giderken Bir Anda İlişkini Bitiren Saçma Bir Olay Yaşadın mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   junoeclipse
   Eski sevgilisi yeni ilişkisine çok üzülüyor diye terk edilmek...
    tsukyomi
    Kızıl Ordu Korosu. Irkçılığın dibini gören bir sevgilim vardı, yine üniforma fetişim sağolsun. Ama öyle neo Osmanlıcı değildi bu arkadaş, sevmezdi onları. Ağır Türkçüydü, evinde dev Göktürk bayrağı asılıydı adamın. Ben de ambiyans olsun diye Kızıl Ordu Korosu'ndan Ochi Chernye'yi açmıştım. Açsana Tuva gırtlak müziği gerizekalı. ''Sen komünist miydin? Bir de Sovyet komünizmi? Biz bunu daha önce niye konuşmadık'' gibi dillere destan bir muhabbet geçti aramızda, bu arada gözleri hep uşankamda. Üniforması hatrına Galiyevizm'e vurmaya çalıştım ama yemedi. Sorun şu ki, komünist de değilim. Orada bir soğukluk girdi araya, iki gün sonra da iki medeni insan gibi ayrılma kararı aldık. Yine de köpeğiyim Kızıl Ordu Korosu'nun, herkes gelir geçer, siz baki kalırsınız beyler, devam l:m
     kedisesii
     genelde yaparım bunu sıkıntı geliyor çünkü kova burcu olmak
      utumasasiilekayanadam
       issizmadaaam
       Bir gece ısrarla telefonumu açmayınca üst üste 3-4 kez aramıştım, başına bir iş geldi öldü diye korkmuştum. Beş saat sonra arkadaşlarımlaydım bu ne ya üzerime çok geliyosun ben gelemem böyle şeylere deyip ayrılmıştı. Aq insan yerine koyup merak edende kabahat. Sürünsün it oğlu it
        sameet
        Birbirini çok seven iki kişiydik biz. YAşımız küçük ama ikimizin de gözleri kör olmuş sanki. Deliler gibi seviyoruz, o yaşımızda bile gelecek hayalleri kuruyoruz, birbirimizden ayrı kalma düşüncesi bile sinir bozuyor.. O kadar iyiydik. Sonra bir gün yanında osurdum diye beni terketti. İğrençseeen diye hem de..
         roar
         Babasına benzemekten korktuğu içinmiş. Olaya bak :D
          siyahayna
          Kanka dedi diye ayrıldım sdsfsf
           adeepbreath
           ben yaşamadım ama geçenlerde bir savcı beyle lafladık. bir kızı ve eşi varken gidip eşine ben başka bir kadına aşık oldum demiş. kadın da boşanmış haliyle. peki evlendin mi diye sordum? kimle aşık olduğumu söylediğim kadınla mı ? dedi. evet? yok ya bok var gibi evdeki kadından da olduk öteki de dönüp bakmadı dedi güldü. 3 şişe bira içti savcı bey masada ayıp olmasın diye yanında soda içe içe içim dışıma çıktı. bu kafayla sen nasıl savcı... neyse..
            mandrake85
            Erkek kankası yüzünden. Kabul etmedim tabi gece 1de arayınca bir baktım onunla konuşuyormuş. Malum olmuş herhalde banada.
             redblack
             Kibrit, bildigimiz kibrit sebep oldu
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.