Her Şey Yolunda Giderken Bir Anda İlişkini Bitiren Saçma Bir Olay Yaşadın mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   junoeclipse
   Eski sevgilisi yeni ilişkisine çok üzülüyor diye terk edilmek...
    benita
    Giyiniş tarzın hiç hoş değil bizden olmaz demişti. Olmaz dediği de sürekli bol giyip rahatıma göre takılmam 🤷🏻‍♀️
     kedisesii
     genelde yaparım bunu sıkıntı geliyor çünkü kova burcu olmak
      redblack
      Kibrit, bildigimiz kibrit sebep oldu
       mandrake85
       Erkek kankası yüzünden. Kabul etmedim tabi gece 1de arayınca bir baktım onunla konuşuyormuş. Malum olmuş herhalde banada.
        tsukyomi
        Kızıl Ordu Korosu. Irkçılığın dibini gören bir sevgilim vardı, yine üniforma fetişim sağolsun. Ama öyle neo Osmanlıcı değildi bu arkadaş, sevmezdi onları. Ağır Türkçüydü, evinde dev Göktürk bayrağı asılıydı adamın. Ben de ambiyans olsun diye Kızıl Ordu Korosu'ndan Ochi Chernye'yi açmıştım. Açsana Tuva gırtlak müziği gerizekalı. ''Sen komünist miydin? Bir de Sovyet komünizmi? Biz bunu daha önce niye konuşmadık'' gibi dillere destan bir muhabbet geçti aramızda, bu arada gözleri hep uşankamda. Üniforması hatrına Galiyevizm'e vurmaya çalıştım ama yemedi. Sorun şu ki, komünist de değilim. Orada bir soğukluk girdi araya, iki gün sonra da iki medeni insan gibi ayrılma kararı aldık. Yine de köpeğiyim Kızıl Ordu Korosu'nun, herkes gelir geçer, siz baki kalırsınız beyler, devam l:m
         adeepbreath
         ben yaşamadım ama geçenlerde bir savcı beyle lafladık. bir kızı ve eşi varken gidip eşine ben başka bir kadına aşık oldum demiş. kadın da boşanmış haliyle. peki evlendin mi diye sordum? kimle aşık olduğumu söylediğim kadınla mı ? dedi. evet? yok ya bok var gibi evdeki kadından da olduk öteki de dönüp bakmadı dedi güldü. 3 şişe bira içti savcı bey masada ayıp olmasın diye yanında soda içe içe içim dışıma çıktı. bu kafayla sen nasıl savcı... neyse..
          siyahayna
          Kanka dedi diye ayrıldım sdsfsf
           roar
           Babasına benzemekten korktuğu içinmiş. Olaya bak :D
            sameet
            Birbirini çok seven iki kişiydik biz. YAşımız küçük ama ikimizin de gözleri kör olmuş sanki. Deliler gibi seviyoruz, o yaşımızda bile gelecek hayalleri kuruyoruz, birbirimizden ayrı kalma düşüncesi bile sinir bozuyor.. O kadar iyiydik. Sonra bir gün yanında osurdum diye beni terketti. İğrençseeen diye hem de..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.