Her Nerede Olursa Olsun Kitap Okuyan Erkek Çekiciğine Ne Demeli
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hickurusu
   Ahh kalbim diyorum böyle zamanlarda. Kitap okumak kesinlikle insanın ufkunu ve kültür seviyesini genişleten bir olay. Her kim olursa olsun çekici bir hareket. Erkeklerde pek alışılmış bir durum olmadığı için de sanırım çok daha çekici duruyor...
    benita
    Toplu taşımada okuduğu kitaptan bir şey anlayabiliyosa tebrik edilmeli
     moonlight3rd
     Senin gönderdiğin fotolardaki yakışıklılık etkenini düşünmediğini mi düşünelim şimdi? Hepsi sarı yağız delikanlı. Kim inansın senin kitaba düştüğünü?
      criglernajjar
      Kitap okuyan erkekmiş, geçiniz o işleri... Bu ülkenin kadınları Tofaş'ın egzozunu patlatan, tesbih sallayan, pala bıyık bırakan ve en önemlisi de maço erkeğe bayılıyor, hatta bayılıyor demek bile az gelir.
       bisosyolog
       Öyle birini hiç görmedim, tanımadım. Görsem tanısam onun da gönlü varsa evlenirim herhalde zaten.
        redblack
        Başucu kitabim vardir, yanimda her daim bir kitap olur. Kitabimi alip, termosuma kahvemi koyup, sahile inip bir banka oturup kitap okumayi cok severim. Zweig'in kitaplarina bayilirim. Kitaplarinda anlatmak istedigini duygu yogunlugunu iliklerinize kadar hissedersiniz, özellikle Satranç favorimdir.
         roxannee-
         hımmm çok seksiii :)
          pumpkinpie
          Ahhh kalbimm🥰😍
           hysosiri
           "Kitap okuyan erkek" çekici midir? Ya elindeki watpatt kitabıysaa ya şeyma subaşının kitabını okuyorsa hahaha. Modern klasik okuyan erkek/kadın çekicidir kültürlü bir insan oluşu çekicidir, tipi değil.
            peripedia
            O kadar az rastlıyoruz ki bu karelere. Çekici gelmesi çok doğal. Bir hocam "Kitap en güçlü ve en güzel aksesuardır." derdi hep. Kitap okuyan insan yanında kitap taşımasa dahi her hali hareketi, tavrı ile belli oluyor. Metroda ya da otobüslerde kitap okuyan kadınları çok görüyorum ama kitap okuyan bir erkek ile karşılaşmam o kadar nadir ki.
             raselika
             Peki ya Kişisel Gelişim zırvası bir kitap okuyorsa? Orada sıfırlanır işte.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.