Her İnsanın Bir Takıntısı Vardır. Senin Takıntın Nedir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cakal_carlos
   Her insanın bir takıntısı vardır. En yaygın takıntı da simetri takıntısıdir. Benim takıntım da bardak takıntısı. Çayı çay bardaginda Suyu su bardaginda kahveyi kupa bardak ta türk kahvesini fincanda içeceksin.
    _sofia_
    Hayko Cepkin'in " bir insanı takıntı yapmak " adına harika bir örnek olan şarkısı var. Bana unutulur demişsin inanamıyorum Yeni birisi var demişsin kabul etmiyorum Şaka yollu geyiklemiştir öyle umuyorum Çünkü senelerdir ben rüyalarda senin oluyorum Geri geliyorum geri geliyorum Seni seviyorum geri geliyorum Yalan evlenmiş olamazsın neyinim ben Yok sen bensiz yapamazsın bilirim ben Biri huzurunu biletsin kötü oluyorum Biri umudunu biletsin geri geliyorum Evi barkı da satsan da seni bulurum Çünkü senelerdir ben rüyalarda sana geliyorum Geri geliyorum geri geliyorum Seni seviyorum geri geliyorum Yalan evlenmiş olamazsın neyinim ben Yok sen bensiz yapamazsın bilirim ben
     disi.ejderya
     Sol elimin baş parmağında bir yuzugum var. Manevi değeri yüksek. Gergin olduğum anlarda onu parmağımda çeviririm. )) takinti mıdır acaba .d
      tsukyomi
      Yazılanları okuyunca takıntımın olmadığını fark ettim.
       hayalperestbirii
       saatim olmadan dışarı asla çıkamıyorum
        sihirbaz
        test çözerken hep sondan başlar öyle başa giderim , nedense daha kolayıma geliyor 🙄
         seyya
         herhangi bir şeyi açık gördüğümde kapağını kapatmam gerek veya üzerini örtmem gerek..
          notuds
          müslüm gürses.. bunun kaynağıda hüzün takıntım.. düğün olsun bayram olsun eğlence olsun herkesin mutlu olduğu yerde karalar bağlıyorum.. çekiliyorum köşeye sigara ve müslüm gürses ikilisi.. ruhum hafifliyor.. bilmiyorum.. ruhumu acı besliyor..
           kalpci
           Süperlik
            blondewitch
            Aşırı rahat bir insanmışım ya, hiç takıntım yok.
             zerdustttt
             İki ilişkimi kiloları ve bu konuya bakış açıları, değişmediği için ( anlatmaya çalıştım en azından zihinleri açılsın istedim, kabul etmediler) abur-cubur yemeğe bayıldıkları için terkettim..
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.