Her Hareketinizi Kontrol Eden Yasal Bir Vasiniz Olsaydı Nasıl Hissederdiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   2 çocuk annesi britney spears' ın babası britneyin 13 yılı aşkın süredir yasal vasisi konumunda. Malesef britney kendine bakamayacak vaziyette değil babasının bu konuda asıl amacı kendi ekibiyle köle gibi kendi robotu misali çalıştırmak istemesi. Malesef mahkeme hiçbir hak tanımıyor britney kendi avukatını bile seçemiyor ve uzun yıllardır mahkeme hala devam etmekte. Britney birkaç gün önceki duruşmada babasının kendisine yaptığı istismarı ve sömürüleri ifşa etti bunları söyledi : Spears mahkemede "Vücudumda hamile olmamı engelleyen bir alet var ve doktora gidip çıkartmama izin verilmiyor. Evlenmek, bebek sahibi olmak istiyorum ve buna izin verilmiyor." eklemesinde bulundu ayrıca zorla bir kaç yıl kontrol amacı lityum ilaçları içirildiğini tüm ailesinin bu işin içinde olduğunu hayatını geri almak istediğini arkadaşlarıyla yarım saat sahilde yürüdüğü için babasının 1 hafta ev hapsi cezası verdiğini ve kendi kazandığı parasının ailesi kontrolünde olduğunu kendi kazandığı paradan sadece harçlık alabildiğini söyledi. '' Mahkemeden, 'Hayatımı geri istiyorum' diyen Spears'a kötü haber geldi: gündem olan bu gelişme sonrasında mahkeme baba Jamie Spears’ın, milyonlarca dolarlık varlığı kontrol etmesine devam etmesi kararı aldığını duyurdu.
    mert_
    Kısıtlanmaktan hiç ama hiç hoşlanmam, ya o vasiyi dava ederim, ya vasiyi keserim, ya da kendimi keserim. Onun dışında iki tane orta seviye vasi var onları karıştırmayayım hiç.
     imcherry_
     var zaten ama britney'in ki kadar değil...
      me_out_bye
      Demek Amerikanski bile olsan çatınca çatıyon bu ebeveyn belasına.
       amira
       mert tovariş’e katılıyorum ya onu keserdim ya da kendimi 🤷🏻‍♀️
        theguard
        direksiyonum olacak olsaydı araba olurdum. TofAşk ♥ :SAF:EADSG
         kisi
         Ortalama bir Türk ailesindeyseniz otomatik olarak vasiniz oluyor zaten.
          samyeli90
          Ben hiç sevmem böyle şeyleri kaçardım herhalde elinden kafayı yerdim çünkü
           gossipdio
           ya bu kadar ikonlaşmış birisinin böyle şeyler yaşaması beni üzüyor. Kimin dediği doğru onu da kestiremiyorum ama ne olursa olsun böylr kısıtlanması, özgürce yaşam hakkının elinden alınması çok üzücü
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.