10
18.11.2020
Her Gün Sokaktayım, Yürek Varsa Beni Öldürtsene
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   Önceki gün CHP lideri Kılıçdaroğlu'na tehdit içeren bir mektup paylaşan Alaattin Çakıcı, bugün Kılıçdaroğlu'nun hakkındaki "Çakalların olduğu yerde hiçkimse bize bir şey söylemez" ifadesi için yeni bir açıklama yaptı. Alaattin Çakıcı, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun bugün düzenlediği basın toplantısında kendisi için yaptığı açıklamalara yine bir mektupla cevap verdi. Çakıcı, kendisi için "Çakalların olduğu yerde hiçkimse bize bir şey söyleyemez" diyen Kılıçdaroğlu'na, "Sende ve avanende yürek varsa, ben her gün sokaktayım, çakal gibi uluyup hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene" dedi. Çakıcı'nın açıklaması şu şekilde:
    redblack
    lise ergenleri gibi mk 😅 çikista kavgaya gel 😅
     cinayetvaraga
     Eee bunlar 90ların devlet eliyle beslenmiş paralı askerleri. Tek misyonları ölmek ve öldürmek. Kaale almamak gerek zira hepsi su yolunda kırıldılar, kırılacaklar.
      busrawashere
      bi' an yeni nesil rap sözü zannettim
       patronice24
       Bulaşmayın bu Alaaddin Çakıcıya. Kız arkadaşımın eski eşine etek giydirip kendi kendini silahla vurdurmuştu.
        detokssuyu
        Hangi ara ve nasıl Teksas'a dönüştü bu güzel vatan arkadaş? Birbirini bir tur tehdit etmeyen kaldı mı? İkinci tura mı dönüyoruz yoksa?
         peripedia
         Bu işin sonu nereye gidecek cidden merak ediyorum. Bu kadar aleni tehditleri hakaretler. Hangi yüzyılda yaşıyoruz biz.
          pillowtalk
          Mafyanın teki alenen düelloya davet ediyor ama kimseden en ufak ses çıkmıyor. Bu nasıl iş? Polis yok mu? Yargı yok mu? Bu tipler nasıl olur da rahat rahat konuşabilir böyle?
           sedefartuny
           Neden müdahale edilmiyor bu söylemlere? Bu zat ülkedeki herkesi bu açık mektuplar ile tehdit edebilir mi yani buradan bunu mu anlamalıyız?
            pazartesi
            Adamın kendisi terör örgütü lideri, kılıçdaroğluna pkk vs diyor. Ahlaksızlığı ve hakareti kendi tekelinden aldığı için ne kızmış ya.
             okadin
             Cumhuriyet Halk Partisi ve muhalefet dışında ne zaman birileri bu olaya ilişkin bir şeyler söyleyecek peki. Şimdi bu adamın başına gerçekten bir şey gelirse sorumlusu kim?
              mrlawyerkk
              Bu abi Erdoğan'ı da tehdit etmiş bir dönem. Olayı bu demek ki. Birilerini tehdit ederek hayatta kalıyor zarar.
               rarero
               Söylemlerin iğrençliğine diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Devlet erkanından olan insanların bu denli ucuz polemikler içerisinde bulunması çok basit. Basit çünkü mafya bozuntusu bir tiple polemiğe neden girersin? Basit çünkü böyle saçma söylemlerde neden bulunursun. Dava aç ,şikayet et bunu da mı biz söyleyelim?
                ceviz-agaci
                ne güzel iştte ülkemde adalet söylemleri vardı herkes terörist ve fetöcüydü ya bu bahçeliye göre, tam kendisine yakışan bir pislik çıktı yandaşı mafya bozuntusu gerçekten midem bulanıyor ne hale geldi güzel ülkem amip gibi çoğalıyorlar
                 roar
                 Twitter'dan birbirine sinirlenen TikTok fenomenleri gibi bu ne hal arkadaşım ya. Laf atma, tehdit etme. Oldu bir de meslek lisesinin arkasındaki parka çağır teke tek açılın?
                  kuvayimilliye
                  Yani okudum da Chp kökenli biri olarak, bay kemalden ve sorosçu ekibinden oldukça rahatsız olan biri olarak ve Çakıcı'nın kimliğinden bağımsız olarak söylediklerinde bir beislik göremiyorum Alaaddin Çakıcı'nın sonuna kadarda haklıdır. Çakıcı'nın vatanseverliği hakkında da gram şüphem yoktur. Ayrıca Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş gibiler vatan hainidir onlarla, fetö ile pkk ile işbirliği yapanda haindir.
                   kuvayimilliye
                   Chp kökenli biri olarak, bay kemal ve sorosçu ekibinden rahatsız olan ve Alaattin Çakıcı'nın kimliğinden bağımsız biri olarak diyebilirim ki Alaattin Çakıcı söylediklerinde sonuna kadar haklıdır. Çakıcı'ya mafya deyip gidip kravatlı terörist Selahattin Demirtaş, hdp güzellemesi yapacaksın Osman Kavala gibi vatan hainlerini savunacaksın, fetö ile gizli işbirliğiniz olacak ondan sonra Alaattin Çakıcı mafya diyeceksin ki benim Çakıcı'nın vatanseverliğinden gram şüphem yoktur.
                    johnnybravo
                    abi beni öldürtsene nasıl bir tekliftir ya
                     hogwartsmektubugelmeyen
                     Peki bu söylemlere hiçbir şey yapılmaması... Tıpkı o tokat atan vatandaş gibi
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.