Her Gün Sokaktayım, Yürek Varsa Beni Öldürtsene
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Önceki gün CHP lideri Kılıçdaroğlu'na tehdit içeren bir mektup paylaşan Alaattin Çakıcı, bugün Kılıçdaroğlu'nun hakkındaki "Çakalların olduğu yerde hiçkimse bize bir şey söylemez" ifadesi için yeni bir açıklama yaptı. Alaattin Çakıcı, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun bugün düzenlediği basın toplantısında kendisi için yaptığı açıklamalara yine bir mektupla cevap verdi. Çakıcı, kendisi için "Çakalların olduğu yerde hiçkimse bize bir şey söyleyemez" diyen Kılıçdaroğlu'na, "Sende ve avanende yürek varsa, ben her gün sokaktayım, çakal gibi uluyup hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene" dedi. Çakıcı'nın açıklaması şu şekilde:
    redblack
    lise ergenleri gibi mk 😅 çikista kavgaya gel 😅
     cinayetvaraga
     Eee bunlar 90ların devlet eliyle beslenmiş paralı askerleri. Tek misyonları ölmek ve öldürmek. Kaale almamak gerek zira hepsi su yolunda kırıldılar, kırılacaklar.
      busrawashere
      bi' an yeni nesil rap sözü zannettim
       patronicee
       Bulaşmayın bu Alaaddin Çakıcıya. Kız arkadaşımın eski eşine etek giydirip kendi kendini silahla vurdurmuştu.
        detokssuyu
        Hangi ara ve nasıl Teksas'a dönüştü bu güzel vatan arkadaş? Birbirini bir tur tehdit etmeyen kaldı mı? İkinci tura mı dönüyoruz yoksa?
         peripedia
         Bu işin sonu nereye gidecek cidden merak ediyorum. Bu kadar aleni tehditleri hakaretler. Hangi yüzyılda yaşıyoruz biz.
          pillowtalk
          Mafyanın teki alenen düelloya davet ediyor ama kimseden en ufak ses çıkmıyor. Bu nasıl iş? Polis yok mu? Yargı yok mu? Bu tipler nasıl olur da rahat rahat konuşabilir böyle?
           sedefartuny
           Neden müdahale edilmiyor bu söylemlere? Bu zat ülkedeki herkesi bu açık mektuplar ile tehdit edebilir mi yani buradan bunu mu anlamalıyız?
            pazartesi
            Adamın kendisi terör örgütü lideri, kılıçdaroğluna pkk vs diyor. Ahlaksızlığı ve hakareti kendi tekelinden aldığı için ne kızmış ya.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.