Her Gün Bir Yeni İngilizce Kelime Öğreniyoruz!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   velevkiozge
   Ben ingilizce öğretmeniyim. Bu başlıkta Oxford üniversitesi tarafından belirlenmiş, gündelik yaşamınızda sıkça karşılaşabileceğiniz ya da hemen hemen her konuda derdinizi basic düzeyde anlatabileceğiniz,en sık kullanılan 3000 kelimeyi yazacağım. Her gün tek bir kelime okumak hafızanıza daha az yüklendiğiniz için daha kolay öğrenmenizi sağlayacak.(less is more) Ayrıca beyniniz, tek bir kelimeyi daha basit ve yapması kolay olarak görecek, kelimeyi öğrenmeyi küçümseyecek ve böylelikle daha çabuk öğreneceksiniz :) Umarım faydalı bir içerik olur. İlk kelime ABANDON: terketmek. ABANDONED: terkedilmiş Angry man abandoned the room. Kızgın adam odayı terketti.
    dipsiz
    Fotodaki kelimeyi görünce hevesim kaçtı. Size başarılar asdfghas
     megapaspal
     Help yourself=keyfine bak
      kuyinist
      10/10 hizmet
       meyvesebze
       Basarili..Takipteyiz :)
        zeynebio
        vay çok iyi hizmet :)
         utumasasiilekayanadam
         Hocam are you kola?
          nobody1
          Takipteyiz, destekliyoruz, beğeniyoruz... Gerçekten iyi yapmışsınız. Yakında başka dillerede geçeriz ha...? Hsssvjddkjf😆
           tictactoe
           Hocam yapmayın, valla manyak olursunuz :) Buraları hep amele basar da İbrahim Tatlıses filmindeki repliğe döner: "Akşama kom disko?"
            velevkiozge
            Herkese selam, Bugünkü kelimemiz ABOUT: Hakkında anlamına geliyor I want to learn something about you Hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorum.
             velevkiozge
             Hellooooo, herkes iyidir umarım 💃 Bugünkü kelimemiz ABILITY: Kabiliyet, yetenek, beceri, güç anlamlarına geliyor I have the ability to draw Çizim yeteneğine sahibim Aslında akılda tutmak çok kolay. ' Bu işi yapabilitem var' deriz ya bazı şeyleri yapabilme kabiliyeti. Bu şekilde aklınızda tutabilirsiniz 🙂🙂 Yarın görüşmek üzere 🙋
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.