Her Erkeğin İstediği Kadın Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sfsdafsdfdsfa
   On parmağında on marifet olacak aynı zamanda kusursuz görünecek, depresyona girmeyecek yetmezmiş gibi bir de evi idare edecek bazılarımız için evden dışarı kafasını bile uzatmayacak derken uzar da gider bu liste peki her erkeğin değil de herkesin istediği kişi olmaya çalışmak ne kadar doğru ? Topluma göre kararlar alırsak o hayat bizim olmaktan çıkmaz mı ?
    cinayetvaraga
    Kendin ol. neden başkası icin biri olasın ki? Sen eninde sonunda üzüleceksen neyleyesin seni sevecek kişinin istediği biri olmayı.
     _umut_
     Her erkeğin istediği kadın farklıdır bence. Her erkek kendi zevkine ve hayalinde yarattığı kıza benzeyen kızları ister yada biraz şansı varsa hayallerinde yarattığından da iyisini bulur. Fakat tüm erkekler için geçerli olan belirli istenen kız özellikleri olduğunu pek sanmıyorum. Mesela çirkini kimse sevmez ama göz bakmayı bilirse o bakabilene en güzeldir.
      benita
      Böyle fantezilere sahip erkek, fazla romantik komedi seyretmiş erkektir
       asit
       O şekilde kalıptan kalıba giren insan manyak olur ya..erkek-kadın farketmez yani.Başkalarını memnun etmeye çalışmak sadece yıpratır insanı.
        sairsel
        Hayatının yönetmenliğini başkalarına verirsen, kimseye rol beğendiremezsin!
         muzlu-pasta
         Gitsin kendine bir mutfak robotu,çamaşır makinesi,buzdolabı,bulaşık makinesi bir plastik manken alsın ancak o zaman karşılanabilir
          me_out_bye
          Kendin ol. Seni öyle beğenen seven arzulayan biri gelsin mutlu mesut yaşayın. Tam uyuşum. Sen ve seni öyle beğenen erkek. Erkek ve senin öyle beğendiğim erkek. Connection succsesfull ✅ Ama her şey 100% uyumlu asla olamaz. Bunuda unutma. O yüzden aşırı şımarma 🙅🏻‍♂️ İnsana saygı göstermesini öğren. İnsanların tercihlerine eylemlerine düşüncelerine ve zevklerine (!)
           vsjvsjvsjv000
           Kendinden verdiğin tek bir taviz başka bir tavizi doğurur. Asla başkasının istediği gibi biri olma...içinden geldiği gibi ol.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.