Her Erkeğin Bilmesi Gereken 15 Bakım Tüyosu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   öncelikle temiz olmak güzel kokmak utanılacak bir şey değildir. En temelinde olan ama hala çoğu erkeğin bir haber olduğu bazı bakım tüyolarını buldum, başlayalım. 1 İmza parfümünüz olmalı ve deodorant kullanmak garantiniz. 2 Doğru Saç Ürününü Bulun Gür saçlar pomadlar ve balmlarla daha iyi eşleşirken ince saçlara sahipseniz spreyler ve köpükler gibi daha hafif ve saça yüklenmeyecek formüllere yönelin. 3 lütfen bir diş Fırçası Edinin Farklı fonsiyonlarıi zamanlayıcısı ve farklı başlıklarıyla daha etkili bir diş temizliği sunan bu cihazlar size birçok kapı açacak gülümsemenizin olmazsa olmazı ama şart da değil lütfen bir diş fırçanız olsun 4 Cildinizi Nemlendirin Yaşlanma karşıtı savaşta nem en güçlü müttefikiniz, duş sonrası, sabah ve akşam cildinizi nemlendirmeyi unutmayın 6 Nasıl Profesyonel Tıraş Olunur Öğrenin Uzun bir tıraş rutini için her zaman vaktiniz olamayabilir ama yine de temel tıraş adımlarını öğrenin. Bu cildinizin sağlığı, doğru sakal şekli ve bakımlı bir görünüm için olmazsa olmazlardan. 7 Ayak Bakımınızı İhmal Etmeyin Çok görmesek de ayaklara bakım yapmak oldukça önemli. En azından duş sonrsı cilt yumuşakken tabanlarınızı ölü deriden arındırın. 8 Peeling Yapın Cildinizi ölü tabakadan arındırmak onu hem canlı hem de sağlıklı tutar. Bu yüzden haftada 2-3 kez yüz scrub'ıyla cildinize nefes aldırın. 9 Aynı Berbere Gidin Herkesin yüz şekline en iyi oturan ve kendini en iyi hissettiği bir saç&sakal kesimi vardır. Bunun için frekansınızın tuttuğu bir berber bulduğunuzda onu sakın bırakmayın. 10 Kaşlarınızı Evcilleştirin Gür kaşlar karakteristik bir ifade için favorilerden ama onlarında biraz derli toplu olmaya hakları var. İfadeyi dağınık gösteren tüylerden kurtulabileceğiniz gibi fazla uzun ve asi görünümlü kaş tüylerini uygun bir makasla evcilleştirebilirsiniz. 11 Sakallarınızı Unutmayın Evet uzun ve vahşi sakal modası var ama yine de sakallarınıza özen göstermelisiniz. En azından haftada bir sakallarınızı şekillendirerek onları forma sokun. 12 Sabah ve Akşam Yüzünüzü Yıkayın Hem de temizleyici bir jelle! Gün içinde ciltte biriken kirlerden kurtulmak ve gece boyu yağlanan ve bakteri üreten cildinizi arındırmak için yüzünüzü temizleyici bir jel kullanarak yıkamayı ihmal etmeyin. 13 Vücut Kıllarınıza Özen Gösterin Sadece yüz değil vücut kıllarınız da ilgiyi ve biraz tıraşlanmayı hak ediyor. Pürüzsüz ve parlak bir görünümden bahsetmiyoruz elbette ama biraz özen kâfi. Özellikle genital tıraş partnerinizden artı puan almanızı sağlayabilir, bizden söylemesi! Ufak bir not: Vucüt ve yüzde kullandığınız tıraş aletlerini ayrı tutun. 14 Koyu Halkalara Savaş Açın Fazla ya da az uyku, yorgunluk gibi birçok etkenle göz çevresi şişmeye ve koyu halkaları göstermeye oldukça meyilli. Daha genç ve enerjik bir görünüm için bir göz çevresi depuffer'ı edinin. 15 Cildinizi Güneşten Koruyun Güneş ışınları erken yaşlanmadan cilt dokusu bozukluğuna birçok problemin baş sebebi.
    detokssuyu
    Kaşlarınızı evcilleştirin çok iyiymiş yalnız. Elektronik diş fırçası olayını anlamadım ama manuel diş fırçaları işlevini yerini getirmiyor mu? Diş bakımı diyebiliriz onun yerine ve gün içerisinde özellikle sigara kullanan beyler için ağız çalkalama sularını ekleyebiliriz listeye.
     moon_night
     "Kaşlarınızı evcilleştirin" ay çok komik geldi jsjfjsjjfs
      melina26
      bi düzenli diş fırçalamayı öğrensinler gerisi gelir
       peripedia
       Ne olur beyler bu listeyi alın ve telefonunuzun duvar kağıdı falan yapın da bize tekrar tekrar bunları açıklatmayın. Edinin bu alışkanlıkları bakın hayatınız değişecek.
        disi.ejderya
        Evdeki bütün erkekleri haftanın bir gunu toplayıp kaş alma, maske , peeling yapıp gönderiyorum. Ben dis fircalarini eskite eskite bir hal oldum onlarinkiler hala yepyeni meğer fircalamiyorlarmis. Onuda ben yaptıramam artikkkk pehhh....
         sedefartuny
         Şu vücut kılları ve ayak bakımını çözerlerse tamamdır ya. Bazılarının ayaklarına bakmak işkence gibi bir şey.
          eski_bi_tanidik
          Erkekler de peeling yapsın. Bide erkekler de koltuk altını alsın amk kıllı kıllı geziyolar iğrenç
           gulfemkaya
           Koltuk altı temizliğine dikkat edin devammm
            agac-ceviz
            Kubilaycim önce insan olmayı öğrensinler gerçi temizlik insanlığın en temel yoludur...
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.