Her Detay Gerçekten Sorulmalı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marer
   Aslında bunu başka sosyal mecralarda yorum olarak yazmayı bekliyordum fakat buraya başlık açsam daha iyi olacak sanırım: Bi programda duymuştum ve bi süredir düşünüyorum: Konuk adam sunucu kadına "Sevgilinize ya da eşinize hemcins olan arkadaşlarınızla yemeğe gideceğinizi söylediğinizde nereye gideceğinizi ve ne yiyeceğinizi sormamasına kırılmaz mısınız ilgilenmiyor diye?" diye sormuştu, sunucu da kırılacağını söylemişti; fakat ben kırılmam hatta sinirlenirim çünkü ben de sormam: Eşimin veya sevgilimin bana hemcins olan arkadaşlarıyla yemeğe gideceğini söylemesi yeter, gerisini niye sorgulayım ki ona güveniyorsam? Hadi karşı cinsten arkadaşlarla olsa neyse de, benim güven kavramına yüklediğim anlam biraz farklı galiba. Ya da klişe yapıp eşime veya sevgilime güvenip etrafa mı güvenmemeliyim ne dersiniz?
    eflayilmaz
    Ben de sinirlenirim. Sormanın nasıl bir anlamı olabilir? Ve neden sorulsun? Ben kimseye onunla bulunurken ne giyeceksin vs diye sormam bana sorulmasını istemem. Çünkü bu sorunun aaa ne giydin gibi bir anlamda olmadığı acik
     garavel_usta
     Sor la
      kafatamircisi
      Her detayı sorgularsanız, İçinde bulunduğunuz duruma göre yarar ve zarar dengelerini bir anda değişebilir içinde bulunduğunuz durum derken kesinlikle içinde bulunduğunuz ilişki demiyorum. hatta aman diyorum sakın detaycılığınızı ilişki için kullanmaya çalışmayın. çok üzülür, çok yıpranır, çok acı çeker ve çok dibe vurursunuz. ayrıca içine düştüğünüz tüm bu negatifliği karşı tarafın sizin için hissetmesini sağlarsınız.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.