Her Akşam Annesine Ziyarete Giden Kocanın Yargıtay Tarafından Kusurlu Bulunması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Beyler duydunuz değil mi? Elbette annenize gideceksiniz, onunla vakit geçireceksiniz ama çok da ana kuzusu olmamakta fayda var görmüş olduğunuz üzere. Sonra annelerinizde kopamıyorsunuz, bu durum evliliklerinizi olumsuz etkiliyor, boşanmalara sebep oluyor. Zaten Yargıtay da tam olarak böyle söylemiş. Her gün anne evine gitmek boşanma sebebidir demiş. Evlilik dediğimiz şeyin belli başlı dinamikleri var aslında, sen başlı başına bir aile oluyorsun ve ailenle arana artık ister istemez bir çizgi çekmek durumundasın üzgünüm.
   https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/her-aksam-anneye-gitmek-bosanma-sebebi-sayildi-6619701/
   https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/her-aksam-anneye-gitmek-bosanma-sebebi-sayildi-6619701/
    the_gost
    Evliliğin amacı bir anlamda yeni bir yuva kurmak değil midir? Sürekli eşini o yuvada tek bırakıp eski yuvana döneceksen anlamı ne evlenmenin? Tamam, komple silsin demiyorum ancak yuvanı da ihmal edemezsin. Sadece erkek için değil, kadın için de geçerli bu. Önce kendi yuvanda eşinle kalacaksın ki, sonra eşinle ziyarete gidersiniz ailelerinizi. O da her gün değil yani.
     samyeli90
     Tamam gidersin de hergün gitmek nedir haftada 1 2 beni de alırsın beraber gideriz anana Annenize böyle bağlı kalacaksanız evlenmeyin doğru bence de boşanma sebebidir
      arasserin
      Dogru karardır beyler her seyo abartmayın
       gulfemkaya
       Ya beyler sınırlarınızı da bilin iste Allah allah
        silmarillion
        :) komik bir haber, umarım bu iki taraf için de kalıcı bir örnek karar haline gelir
         mrlawyerkk
         Yok artık delirmeyin anamıza da mı gidemeyeceğiz evlendik diye ya kaldı ki bunun ana kuzusu olmakla ilişkisi nedir birisi bana bunu açıklasın.
          bukafelos
          evet arkadaşlar sürekli ananızı eşinizi memnun etmek için zamanınızdan ve kendinizden feragat etmek zorunda değilsiniz. bilirsiniz ki kadınlar pek kolay memnun edilemezler. dolayısıyla, bakın arada kalıyorsunuz bu tip durumlarda. ben bunu şu yöntemle çözdüm, tavsiye ederim pratikte de tutmuş bir plan bu; en çok kendime zaman ayırıyorum. merak etmeyin sizinle olmak isteyen olursa zaten etrafınızda uçuyor olacaktır. deneyin oluyor! kadınlarımızın derdi işte (annelerimizi de katıyorum bu duruma) dünya'nın merkezinde ben varım, ben bir prensesim ama yeri gelince de kleopatra'ya bağlarım. en çok bana zaman ayıracaksın! EN ÇOK BANA! hahayt, g.tüm! unutmayınız, ananız, babanız, eşiniz ve ya sevdiceğiniz. kimsenin mutlak mutluluğundan kendinizi sorumlu hissetmeyin. bırakın biraz insanlar kendi kendilerine takılmayı mutlu olmayı öğrensin.
           coronavirus
           Yargıtay işsizliği diye bir şey var...
            fuzbing
            Bu haberi ilk facebookta gördüm bir haber sayfası paylaşmış. Altında ise annemin yorumu 'Yuhh' :))))))) Aslında ayda bir gitmeye fırsatım var ama yinede bekliyormuş sanırım :)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.