Her 6 Ayda Bir, Zorunlu Aşı...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ismetsherif
   İkinci aşıyı olalı sadece 2 hafta geçmiş ve yeni varyant corona dan bahsediliyor. Bunun neticesinde korunmak için 6 Ay da bir aşı olmanız gerektiği anlaşılıyor. N'aparsınız?
    killforyou
    Yaptırır geçerim yapacak bir şey yok.
     hulyali_qiz
     yaa zaten iğne fobim var :(
      me_out_bye
      Olmam. Ölürüm daha iyi. Bunlara güven olmaz. Bu kadar sürekli vücuda madde enjekte edilmez. Sonra bir şey olunca, ay kusura bakma derler kaçarlar. Kimse bir şey yapmaz. Kendinizi koruyun. Bir ingilterede yaşasaydın. Vatandaşlarına özel elit insan muamelesi yapan. O zaman olurdum belki. Yanımdakilere bakarak onlar çoğu oluyorsa bende çoğunluğa uyardım. Ama Türkiye'liyim. Bunlara zerre güvenim kalmadı. Bütün işlerin %90'ı şişirme iştir bu memlekette. Üstün körü yapılır, yapıldı densin diye. Gerçek emek akıl yoktur. Bu her alanda böyledir istediğin tarafa bak. Her yerdr bunun örneğini görebilirsin. -- Kalite diye bir şey yoktur. Açlardır fakirlerdir. Para için her şeyi yaparlar. Sözde müslümanlar asıl onlarin iyi olması gerekirken anlatılan mavallara göre. İnsana saygı, kul hakkı falan cart curt terimler. Gevur dedikleri insanlar hepsi daha özverilidir. Bu da yine belirtilmesi gereken komik bir tezat. Eğitim, toplum seviyesi, kültür her şeydir. Bu memleketin kültürü gericilik ve aptallıktır. - Atatürk güncelleme getirmek istemiş ve getirmiştirde bunlara. Ama sonra tekrar eski hallerine geri dönmüşlerdir. Orta doğu ülkesidir.
       abdes_terligi
       gencim, hastalığı kapıp geçiririm daha iyi. İki üç defa aşı olurum ama daha fazlası abartı
        myheartofstereo
        aşı olunan noktaya metal para yapışıyor olan denesin sjdhdjgd -aklıma geldi konu açılmışken-
         cinayetvaraga
         o iş olmaz.
          absurdizm
          bu ne ya göz kontrolü gibi aynı. astımdan dolayı korunuyorum ben gerek yok böyle şeylere
           diziizlio
           Peki bu sürekli olduğumız aşı tüm mutasyonlara uygun olarak geliştirilecek mi yoksa aynı aşıyı işe yarasa da yaramasa da vurulmamız mı gerekiyor
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.