21
5.10.2020
Hepimizin Troll Olduğu Gerçeği
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Herkesin Troll olduğu bir Dünya'da yaşıyoruz. Troll olmak, trollemek, ciddi veya ciddi olunması gereken konu, ortam veya platformlarda olayı tamamen ciddiyetsiz veya alaycı bir tavırla şakalamak anlamına geliyor. İskandinav mitolojisinde büyük, korkunç yaratıklara Troll adı veriliyor. Sen hangi konuları trolleyen, nasıl bir Troll'sün anlat bakalım.
    yumuklusucurta
    Aktroll lerde var
     sedefartuny
     No, ben bir troll değilim. Evet Trollerle dolu bir Dünya'da yaşıyoruz ama ben maalesef her konuyu tiye alamıyorum. Ayrıca sinir bozucu bir şey olduğunu düşünüyorum. Çokta sağlıklı bir durum değil, bir noktadan sonra ciddiyet kayboluyor. En ehemmiyetli konular bile trollleniyor.
      okadin
      Ne yapalım ancak böyle hayatımıza devam edebiliyoruz. Bakmayın ben de troll biri değilimdir ama bunu hayat felsefesi haline getirenleri seviyorum. Gülüp, eğlenmek suç değil aksine hala gülünebilecek bir şeyler bulabiliyor olmak, olaylara farklı ve mizahi bir noktadan bakmak çok zekice geliyor bana.
       mrlawyerkk
       Troll tanımını yapmamız iyi olmuş. Bugün insanlar trollemek olayını manipüle etmek özellikle siyasette kullanılan bir çaba olarak tanımlıyor. İskandinav trollerine bakmanızı öneririm. Güzel hikayeler.
        gregory_
        Gelişine Troll
         impactresponse
         Her şekilde, kelimenin tam anlamıyla her şekilde "yok o kadar da değil" değil olarak her şekilde.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.