Hep İyileri Mi Konuşacağız? "Bu Kadar Kötülerini Görmedim" Dediğiniz Filmler!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kanadadabiryusuf
   cats diye leş bi film
    madashell
    Çalgı Çengi sivas mıydı neydi. Zorla sinemaya götürülmüştüm. Önümdeki kız o kadar çok güldü. O güldükçe benim ağlayasım geldi nasıl insanlarla yaşıyoruz diye.
     sucpesinde
     Kaçış Planı 3 filmini Sylvester Stallone için izlemiştim fakat berbattı. Ayrıca Mehmet Ali Erbil'in oynadığı tüm filmler yasaklanmalı!
      missnight
      Yakın zamanda eltiler diye film çıkmıştı herkes çok beğendi çok komik olduğunu falan düşündü ama bende bi kaç sahne dışında mimik oynamadı birde arkadaşlarla gitmiştik hem paramız çöp oldu hem beraber geçireceğimiz 2 saat. Yabancı olarak da bird box Aynı şekilde yine herkes tarafından sevilmişti ama açıkçası benim hiç hoşuma gitmedi kitap da işlendiği gibi değildi film
       aqx
       Ev – Hausu (1977) Nobuhiko Obayashi’nin yönettiği Hausu, sinema tarihinin tarif edilmesi en zor filmlerinden biri belki de. 70’lerin saykodelik atmosferini ödünç alan bir korku filmi olduğunu söyleyebiliriz ya da giallo türüyle temas hâlindeki bir Scooby Doo bölümüne benzetebiliriz belki. Ama bunlar bile bir grup öğrencinin son derece masumane olan gezisinin dönüştüğü “şeyi” tanımlamak için yetersiz. Sinemanın gördüğü en özgün korku filmlerinden biri olan, ama bir yanda da son derece absürt olmayı başaran, kelimenin tam anlamıyla “deli işi” bir film Hausu. Başka hangi filmde şeytani bir ev kedisi ya da kana susamış bir piyano görebiliriz ki? dünyanın en saçmasapan filmi.
        meyvesebze
        Arinma gecesi
         athena-
         Recep ivedik tüm serisi Deliha böyle çoklkk var
          angry.lydia
          Bulut Atlası filmi izlemeyin 3 saatimi harcadım belki sonu güzeldir diye çok sıkıcıydı .Başrol Tom Hanks diye izlemiştim bide
           on0808
           Kanlı efsane filmin hikayesi güzel ama sonuyla sonuyla bi alakası yok
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.