Hep Beyler Mi Konuşacak? Biraz da Murat Ceylan'ın Dekoltesini Övelim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lilcat
   Günün en güzel saatleriydi benim için. Resmen bugünü güzel geçirdiysem Murat Ceylan sayesindedir. Bir insana dekolte bu kadar mı yakışır?
    ahmetsakar
    Peki ya hiç geliyo musun Survivor'a falan?
     alevalevay
     MaşAllah ilik gibi bir bey
      beddualippa
      Benim pek hoşuma gitmedi. Gömleği kötü bence. Tabii beğenmemem de sarışın olması da önemli etken. Ne bileyim esmer candır ya.
       thetalentedmrripley
       Kadınlar el birliğiyle 90-60-90 algısını yıktılar. Biz de başarabiliriz. Toplanın beyler seri şekilde bok atıyoruz elemana.
        buse01
        Iyyy kılsız yaa hiç sevmem
         ayse_
         Hiç beğenmiyorum bu çocuğu. İyi sunuculuk yapıyor ama vampir filmlerinde başrol olabilir. Dekoltesi de bana göre değil o ne öyle ya
          nyksky
          Kaş kirpik daha koyu, belirgin olsa neredeyse kusursuzdur kendisi. Survivor'ı sadece onun olduğu dönem ince belini görmek için izlemiştim. İnce bel her cinse yakışıyor. Akşam 6 dan sonra yemek yemeyin a dostlar.
           pepe-the-frog
           Çocuksu olmakla birlikte itici de!
            amakafamiznasiguzel
            parçalar ayrı ayrı nice,güzel,hoş. ama birleşince itici mi olmuş sankimm? --- gözler güzel,kaslar bi tık zorlama fazla ama yakışmış, saç sakal cool, şekil. burun da güzel. e bu adam niye böyle olmuş yaw? teoride çok iyi but pratikte fail olmuş bence. tamam çirkin değil ama daha iyi olabilirdi bu genlerle :/
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.