Hemen Hemen Hepimizin Kupon Biriktirip Aldığı Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   brudermartin
   Önce birkaç damla yaş gözlerinizden süzülecek. Yaysat bayisinin önünde sıra bekleyenler, bu listeyi sizin için hazırladım. - 87 adet kupon biriktirip aldığımız Arcopal Yemek Takımı (Arcopal giren evlerde huzur vardı mutluluk vardır) - Bir ara ülkemizin bitki örtüsü olan Alman Leonhard Heyden bavul seti - 37 ekran Akai marka televizyon - Dönem ödevi süreçlerinin kahramanı Ansiklopedi - gönlümüzde taht kuran t10, motorola, panasonic td90 telefonlar + muhabbet hat ile birlikte (Muhabbet Hat sahipleri dernekleşiyor) - Bisan İhlas bisiklet İlgili içeriği de şuraya bırakayım :
   https://onedio.com/haber/21-maddeyle-tum-ihtiyaclarin-gazete-kuponlariyla-temin-edildigi-donemi-hatirlamak-723934
   https://onedio.com/haber/21-maddeyle-tum-ihtiyaclarin-gazete-kuponlariyla-temin-edildigi-donemi-hatirlamak-723934
    aleladefani
    Haber Türk gazetesinden 59 kupona almıştım.... :)
     tiroyitbezi
     Gora tablet dokunmatik olma özelliği ile gönlümü çalmıştı ilk tabletimdi . Habertürk gazetesiyle kaç kupona aldığımı hatırlamıyorum
      zyzy
      evimde kocaman 4k oled tv var ama aklım hala 20 küsur sene önce kuponların tam olmasına rağmen akşam gazetesinden alamadığım 31 ekran AKAİ tv'de. nasıl ahım varsa ılıcak family kendine gelemedi.
       ahmetsakar
       o istikrarı ilkokul haricinde yakalayamadım. oyuncu kartlarıyla kurduğum cikletten çıkan zamazingoları biriktirip top alabiliyorduk. benim tek motivasyonum futboldu. bir tane yıldızlı kart oluyordu, onun çıkmasını beklemek ise ölümdü resmen. bi de o yıldızlı kart Fenerbahçe kadrosundaki en iyi adam da olmuyordu. Jay-Jay Okocha değil de Selahattin Özbir oluyordu. İsmini ezberliyorduk abimizin. bi top parası vereceğimize 5 kutu sakız alıyorduk enayi gibi ama o heyecan paha biçilemezdi.
        kitibiyoz
        İlk cep telefonumu öyle almıştık A1018 idi muhhabet kart yanında hedaye idi.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.