34
21.7.2020
Hemcinsleriniz Adına Utandığınız Zamanlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mrlawyerkk
   Her kadına şiddet haberinde bir erkek olarak utancımdan yerin dibine giriyorum. Bugün de o utanç duygusuyla kahrolduğum günlerden biri. Kadına el kaldıran, öldüren canavarlarla aynı cinsiyete sahip olmak bile zül geliyor. Siz hemcinsleriniz adına en çok ne zaman utanıyorsunuz?
    sedefartuny
    Erkeksiz yaşayamayacağını ayan beyan dile getiren, bunu hal hareket tavırları ile belli eden. Hayatına bir erkek girdiği zaman çok büyük bir şey başardığını düşünen, bir erkekle sevgili, evli olduğu için var olduğunu sanan hemcinslerim adına o kadar utanıyorum ki.
     plazacalisani
     şöyle şeyler
      admin63
      Pubg de bir kız için birbirini aşağılayan iki arkadaş ı görünce
       libidio
       Ben bir kadının, herhangi bir haksızlık karşısında susmasına katlanamıyorum. Hatta sevgilisi kocası karşısında da haddinden fazla ödün vermesine de katlanamıyorum.
        bubbless
        Ben en çok iki yüzlü oluşlarından utanç duyuyorum, örneğin erkeksiz bir embesil olarak davranan kadınlardan, çakma feministlerden, kadına düşmanca davranan, kadınlığın çocuk doğrup ve zengin koca olmasına inanlardan... Hayatı üç beş bilezik ve çeğizi olarak görüp diğer kadınlara aşağılık muamelesi yapanlardan... Kısacası kıt beyinli olan herkesten...
         ahbeslaa
         Aşk için kendilerini yemeleri. Ne aşk isteği var arkadaşım gına geldi.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.