Hemcinsleriniz Adına Utandığınız Zamanlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Her kadına şiddet haberinde bir erkek olarak utancımdan yerin dibine giriyorum. Bugün de o utanç duygusuyla kahrolduğum günlerden biri. Kadına el kaldıran, öldüren canavarlarla aynı cinsiyete sahip olmak bile zül geliyor. Siz hemcinsleriniz adına en çok ne zaman utanıyorsunuz?
    sedefartuny
    Erkeksiz yaşayamayacağını ayan beyan dile getiren, bunu hal hareket tavırları ile belli eden. Hayatına bir erkek girdiği zaman çok büyük bir şey başardığını düşünen, bir erkekle sevgili, evli olduğu için var olduğunu sanan hemcinslerim adına o kadar utanıyorum ki.
     plazacalisani
     şöyle şeyler
      bubbless
      Ben en çok iki yüzlü oluşlarından utanç duyuyorum, örneğin erkeksiz bir embesil olarak davranan kadınlardan, çakma feministlerden, kadına düşmanca davranan, kadınlığın çocuk doğrup ve zengin koca olmasına inanlardan... Hayatı üç beş bilezik ve çeğizi olarak görüp diğer kadınlara aşağılık muamelesi yapanlardan... Kısacası kıt beyinli olan herkesten...
       admin63
       Pubg de bir kız için birbirini aşağılayan iki arkadaş ı görünce
        libidio
        Ben bir kadının, herhangi bir haksızlık karşısında susmasına katlanamıyorum. Hatta sevgilisi kocası karşısında da haddinden fazla ödün vermesine de katlanamıyorum.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.