Head&Shoulders'ın Yeni Yüzü Danla Biliç, Serenay Sarıkaya'nın Yerini Tutabilecek mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   helena22
   Serenay Sarıkaya'yla yollarını ayıran Head&Shoulders yoluna Danla Biliç'le devam etme kararı aldı. Serenay kadar güzel ve güçlü saçları olmayan ve sürekli saçıyla oynayan Danla Biliç'in reklamların tozunu attırabileceğini pek düşünmüyorum ancak kendisine başarılar diliyoruz tabii ki. Story'sine bir parfüm reklamı yapmak için bile 30.000 lira alan bir insanın böyle bir işe ihtiyacı var mıydı bilemiyorum ama influencerlığı da anlamıyorum zaten. Parası olanın parası katlanıyor bu dünyada.
    amakafamiznasiguzel1
    peki bundan bize ne?
     mervenizz_
     Şampuana birde Cemal koyduk mu bu iş tamamdır 👌
      benita
      Kim olursa olsun, fısıltıyla reklam çekmesinler bir daha lütfen
       monaiman
       Gtüm daha güzel bu kadından ahahahah...
        prens_carlis
        Ya ben bu danla biliç i hadisenin makyajsız haline benzetiyorum
         ozymandiase
         Bu kızı da meşhur ettik ya helal olsun bize. Bomboş bir kadın. Ne söylediği belli ne konuştuğu belli. Ne yaptık ne ettik ünlü yaptık. Böyle büyük bir markanın reklam yüzü olmuş. Serenay kim bu kim ya.
          _gizem_
          şu an tek derdim Danla'nın reklamda oynaması jhkjhgfjhvjfhvnmf
           dr.rock
           ahahahah Benim saçlarım Danlanınkinden sağlıklı be Ve ben bioxin kullanıyorum aynı zamanda ısırgan otu ve sarımsaklı bakım yapıyorum çümkü sevgilim elini saçımda gezdirdimi ipek gibi hissetsin isterim ve benim sevgilim uzun saç sever ondan danla kim be ismini bile yanlış koymuşlar Danla değil o bi kere damla
            roar
            Danla Biliç denilen şahsın olayın infial yaratıp çokk onuşur hale gelmek. Bundan nem alan bir insan. Hafiften kaostan besleniyor gibi. Ön plana çıkmak isterse ne yapar eder çıkar. O yüzden çok kasmamak lazım. Bu marka da bunu kullanmak istiyor demek ki. Cem Yılmaz sana yaramadı Serenay...
             raselika
             Serenay Sarıkaya'ya Spreme reklamından sonra epey sinir olmuştum o saçma sapan ses tonunu duyunca. Danla Biliç'i de gerçekten sevmem. Öyle dikkat çekici saçları da yok ama demek ki uygun görülmüş. Ne diyelim yolu açık olsun.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.