HDP'li Milletvekili Söylemi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Arka plandaki yazıda "inadına BARIŞ" yazıyor. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ultra komedi karesi. Türkiye Cumhuriyeti devletinde yaşayıp Türkiye'ye işgalci diyen, üzerine yetinmeyip burası şurasıdır deyip kafasından yönetim ilan eden. Üzerine yetinmeyip şu an üzerinde MİSAFİR oldukları yeri diyen. Kendi devletine kendi milli sınırlarına misafir diyen. Misafir olarak bulunuyormuşuz. Üzerine ya kabul edecekler ya da gelecekte bu falancaya komşu olacaklar diyor AÇIKCA Türkiye Cumhuriyetini tehdit ediyor. Şimdi şu an bu kişiye ekip yollanıp bir güzel buyur kardeşim derdin nedir gel anlat diye muamele yapılsa ne olacak? Suçlu mu olacak devlet ? Komik. Açıkça terörist. Ulusal birliği tehdir ediyor. Beyni ULTRA yıkanmış. Asla olacakların farkının ucunda olmadan konuşuyor. Üstelik bu kişi bir milletvekili ismiyle bu halkın tüm kaynaklarından yararlanıyor. İşte arkidişler bazı insanlar hapsi boylar. Neden boylar? Nasıl boylar 😅 bunun örneğini görmüş bulunmaktayız. Sonrada yandım anam diye ağlıyorlar bu ne saçmalık ya. Ulan az biraz hukuk kuralda mı bilmiyonuz aq. Bu ne hayal dünyası arzusu ya. Kim bu propagandayı sürdürüyor yıllardır ne bu inanç la harbi iyi sürdürmüş he. 10 üzerinden 9 numura bir beyin yıkama işlemi var. Ulan insan az biraz gerçekçi olur açar haber filan izler dünya gündemlerini okur ya. Olacak iş mi bu seni bahsettiğin zırvalıklar ya. Te Allah ya. Aman çen ABD ye iki sempatiklik yaptınız ona mı güveniyon senin arkidişlerin mi var çenin 2 3 adam bulup tahtın sahibine nanik yapabileceğini sanan kendi iç dünyan mı var senin ayyyyy 😅🤪 Ulan neler olur biliyon mu? Yaşanacak yer kalmaz burada. Tarih tekerrür eder bak, sonra insanı böyle konuşturuncada bilmem ne ilan ediyorsunuz. Yan evde oturan adam seni tehdit edince ne yapacan acaba? Tabiki çok konuşma lan dicek ortalık karışır sürcen öteye. Adamlar neyin derdinde. Bunlar neden bahsediyor ya vallahi pes ya. O kdr ileri taşımaya arka tarafınız yemez. Anca işte ara ara polis asker şehit eder ögretmen kaçırır öldürür kendini tatmin edersin bilmem ne terör örgütü olarak. Bu milletin kürt halkı bir kere Türk'e ateş etmez. O kdr uğraşıp yaptırdıkları var ama onlarda zaten dünyanın her yerinde oldugu gibi beynine fikirler enjekte edilmiş kullanılmış insanlar. Bakıyorsun yarısı gariban çıkıyor aq yakalanınca dayı üzgünüm diyor pişmanım. Pff.. Can sıkıcı durumlar üzücü konu. Sonra bu katiller yüzünden hataya düşüp bu kesimdende yanlış konuşanlar oluyor falan filan tırı vırı vız. Acaba iyice karışacak mı ortalık cidden ya? Olsun yav ben gönüllüyüm sıkıldık zaten millet intihar a 1 basamak geriden yaşıyor 😅 Böyle bi duruma getirmeyin hepsi patlama yaşar vallahi billa 🤪 Şimdi Atatürk olsaydı ne yapacağını çok net biliyorum 🙃 Tastikliyorumda 👍🏻🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️ İnadına Barış ? XDDddd Lan 2 gün öncede Cumhuriyet bayramında mesaj yayınlamışlar slfkdkslslslfksksj Göya siyasi parti göya cumhuriyeti kutluyor. Vay babanın dana boku esprisi.
    me_out_bye
    Bence acilen arkadaş sürgün edilip. Suriyenin YPGli pesmergeli kürt bölgesine teslim edilmeli. Alın bunu kardeşim yoksa bizim elimizden bir kaza çıkacak diye. Orada işte yaşa hayallerini paylas. Örgutleşin belki bir gun hamle yaparsın umutla ama o saatten sonrada savaş çıkınca sonuçlarına herkes katlanır. Aman insanlık pls lütfrn diye kaçmazsın umarim .))))) Savaş çıkardıktan sonra... Pff. Ne kafalar ya. Baştan aşağı saçmalık. Islamcılar bir bunlar iki abi. Hayal aleminse yaşıyorlar. - Lafta anlatılmıyor kimseye ortada akıl yokki anlaşasın. O yüzden 100yılda bir reset gerekiyor işte demekki cidden. Olaylar bundan çıkıyor yani olması lazım demekki. Rahatlık milleti şaşırtıyor. Yaşayıp anlaması gerekiyor bazı şeyleri ? Hımmm. Akıllanmaz bu insanlık ağalar. Sonsuza kadar son güne kadar dönüp dönüp aynı şeyler yaşanacak. 🤷🏻‍♂️ Farklı zamanlarda farklı yerlerde aynı şeyler. -- Ay çen aşağıda iki tane arabın mahallesi bölündü diye (kendi aptallıklarından) iyice umutlandın mı çen ? Rüyaların mı var senin. Ay ne tatlı skgfjjfdkg. Komik. Gaza mı geldin çen? Makara yapmamak elde değil.
     sairsel
     Söyleyen zaten adam değilde birde söyletene bakmak lazım. Bunlar dağdan insin gelsin siyaset yapsın diyenlere bakmak lazım.
      mrlawyerkk
      Toplumu kutuplaştırmaktan ve daha kötü zamanlara alt zemin hazırlamaktan başka bir işe yaramayacak olan söylemdir. Boştur, beleştir, zırvadır.
       eflayilmaz
       Hadi abiiccimm haddiii trafik yapma
        derinfeylesof
        Off bunlar hala neden konuşuyor ya hep aynı teraneee
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.