Hazar Ergüçlü Sözde “Soykırım”a Destek mi Verdi ?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Hazar Ergüçlü, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 Ermeni olaylarıyla ilgili olarak 'soykırım' ifadesini kullanmasının yankıları sürerken sosyal medya hesabından takipçilerinin tepkisini çeken bir paylaşımda bulundu. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından Biden'ı eleştiren çok sayıda paylaşım yaparken, Hazar Ergüçlü ortadan kesilmiş bir nar fotoğrafının üzerine "Bazı yaralar zamanla iyileşmez. 24 Nisan 1915" notunu düştü. Kısa süre de paylaşımını kaldırmış. Bugün Kim'i gördüm, e normal zaten de Hazar Ergüçlü bir garip oldu. Siz ne düşünüyorsunuz?
    gavrilovich
    İçten içe medyanın etkisi ile herkes buna destek veriyor. Şaka gibi ya soyları katliamlarla dolu bir grup ülke fransa öncülüğünde komisyon kuruyor ve hiçbir tarihi dayanağı olmayan bir şeyi kanıtsız olarak ülkelere sunuyor. Abd Avrupa gibi güçlü oluşumlar da medya ayağını elinde bulundurduğu için soy kırımdır diyor. Resmen tiyatro. Ülkelerden sesler çıkıyor araştırılsın diyorlar işi bilen tarihçileri görevlendirelim diyorlar. Ermeniler arşivlerini açmıyor. Açsalar tüm gerçekler orada kendi halkları bile soy kırım ifadesini kullanmıyor ekonomik sorun yaşıyor kapılar açılsın istiyorlar sadece. Ama dünyanın eline fırsat geçmiş Türkiye aleyhine kullanalım diyor. Nutuk okuyan bilir ki bunlar öngörülmüş tarihtir hep. Şaka gibi.
     berat_redflag
     Sözde itmeni soykırımına destek veren her türk vatandaşı tutuklanmalı.
      kafatamircisi
      Ermenilerin yaptığı hocalı katliamını da anlatın kadın çocuk demeden zehirledikleri insanları mesela böyle tek taraflı eleştiri olmaz bi tarafı cani bi tarafı masum ilan etmekle olmuyor bu işler)
       kafatamircisi
       Lenin ve stalin 3 milyon dan fazla insanı katletti komünizm rejimi adı altında Hitler 2 milyon yahudiyi katletti yetmedi canlı canlı yaktı sabun yaptı Müslümanlar kaç yüz bin yezidi soykırımı yaptı gelin hadi bunları da eleştirelim
        badideasensei2
        İnsanlar yüzyıllarca birbirini katletti. Ama çiğ süt emmiş insanoğlu. Tanzimat döneminde huzur içinde yaşayan halklar yeri geldi birbirini katletti. Kim kime gücü yetiyorsa öldürdü. Tek yapamadığımız şey insanca yaşamak oldu. *Bu fotoğraflardan biri Ermeni katliamlarına digeri Hocalı Katliamına ait.
         ifamyseeku
         Bence destek vermis gibi gozukuyor. Karsi ciksa acik acik konusurdu. fake Britney.
          the_wilsons
          ermeni katlıamı var fakat gercekleştiren türkler değil ermeni çeteciler ve bazı kendini milliyetçi zanneden ittihat ve terraki cemiyetine mensup subaylardır kesinlikle türk hükümetinin parmagı yoktur
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.