Hazal Kaya'nın Oyunculuğu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sihirbaz
   sizce dedikleri kadar var mı, yok sa haksızlar mı. Ahmet Hakan bayağı oyunculuğunu eleştirmiş ne kadar oyuncular tarafından desteklense de ben de aynısını düşünüyorum her an Nihal içine kaçıcakmış gibi yani O Nihal karakteriyle çok özleştiği için mi bilemiyorum yalnız oyunculuğunu sevmiyorum.
    me_out_bye
    İyi ok bak işine, başka birini izle. Biz memnunuz kendisinden. Cennettten düşen bir Melleek gibi mübarek.
     gossipdio
     Linç yemeyeceksem bence de biraz donuk ama kendisini çok severim orası ayrı
      mrlawyerkk
      Oyunculuğu çok yoruyor bence. Bir Beren Saat iki Hazal Kaya ifadeleri, tepkileri falan fazla büyük. Üzülerek Ahmet Hakan'a katılıyorum ben bu konuda.
       peripedia
       Kendisini çok seviyor ve çok sempatik buluyorum ama üzülerek eklemeliyim ki oyunculuğu bir hayli kötü. Üzgünüm.
        detokssuyu
        Her şeyi abartmaya ne kadar da teşne bir toplumu biz ya bu kızın oyunculuğunu hiç tartışmıyorduk ta ki delinin biri kuyuya taş atana kadar.
         selshine
         Bence son oynadığı dizideki karakter oyunculuğu için direkt Hazal Kaya'ya yüklenilmemeli. Çünkü ne kadar mimikleri konuşuluyor olsa da ortada bir senaryo var ve bu senaryoya bağlı şekilde duygularını ifade eden ve konuşan biri var Hazal Kaya yanında senaryo ile alakalı problemler de bence konuşulmalı
          anemik
          Ben izlemedim diziyi o nedenle bir yorum yapamam ama bir köşe yazarının böyle şeyler yazması bence çok saçma, büyük harflerle nefret yazmasına gerek yok ama kendisi Ahmet Hakan olduğu için oyunculuktan dolayı değil başka bir nedenden Hazal Kaya'yı sevmediğini anlayabilecek kapasitedeyim
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.