Hazal Kaya'nın 'Kadın Kadına Küfredebilsin, Erkek Kadına Küfredemesin' Savı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Şimdi şöyle tabii ki de erkek kadına küfredemesin ama kadın kadına neden küfretsin? Bir insan bir insana neden küfretsin daha doğrusu? "Cinsiyetçi küfürlerin tamamını, kadınlar ve LGBT bireyler birbirine edebilsin. Biz birbirimize bu küfürleri edebilelim, siz etmeyin abi! Zira bu küfürler bizim uzuvlarımız ve varoluşumuzla ilgili. Bu yüzden biz edelim, siz etmeyin.” demiş Hazal Hanım, yani şimdi haklılık payı sıfır değil ama hiç bu açıdan bakmamıştım o zaman erkekler de birbirine küfür edebilir öyle değil mi?
    mrsnl33
    Kimse kimseye kufretmesin, daha iyi değil mi
     lutfen-ama
     Cinsiyetçi küfür kimin söylediğine bakılmaksızın cinsiyetçidir sen kadınlar edebilsin erkekler edemesin dersen sen de cinsiyetçilik yapmış olursun zaten. Hem kadınlar bazen birbirine karşı daha acımasız olabiliyor nasıl bir ayrım bu? Hem ne gerek var küfür küfürdür sonuçta.
      tsukyomi
      Cinsiyetçi ya da değil, küfür küfürdür. Yerinde kullanıldığında rahatlatır. Şu şuna edebilsin şuna edemesin derseniz bu da ekstra ayrımcılıktır. Bir şeyi de savunurken bokunu çıkarmayın ya. Eşit haklara sahibiz demek bu kadar zor olmamalı, ne diye süslüyorsunuz leş cümlelerle?
       kalpci
       Küfür normal bir eylemin ses tonu ve mimiklerle öfke olarak dışa vurumudur. Pek tabii ki “koymak” eylemi birbirini seven çiftlerin cinsel fantezilerinin bir parçasıdır ve cinsel terapistler tarafından önerilir. Koymak fiilinin küfürdeki karşılığı aslında tecavüz etmektir.Sanırım Hazal hanım küfürle hakareti karıştırıyor
        rafadanlop
        Farklı düşüneceğim diye ne yapacaklarını şaşırdılar. Kimsenin kimseye küfür etme hakkı yok nokta.
         efeekara
         hiç kimse küfür etmesin en mantıklısı budur neden kadın kadına küfür etsin ki
          arasserin
          Of daraldım okurken ne alaka kanka ya Hazal kayayı da severiz ederiz de düşüncelerini de aynı şekilde ama bu ne alaka
           turuncu_sapka
           bu ne saçma bir sav yahu neden böyle bir şey dedi ki hazal'dan beklemezdim
            gizemino
            Hazal kayamizi da severiz doğrusu eminim iyi bir yerden kinayeyle söylemiştir programı izlemek lazım da alıntı kısmı boş geldi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.