Hayvanların Öldürülmesi Sansürleniyorken Neden Hala Balıkların Öldürülmesi Sansürlenmiyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   unutulmus
   video izlediğim zaman beni inanılmaz rahatsız eden bir durum. avcılar balıkları avlıyorlar, ağızlarından çengeli çıkartıyorlar ve henüz canlıyken kafalarını kesiyorlar ya da boyunlarını kırıyorlar. video içerik sitelerinde ise bu olay hala sansüre konu değil. bu durum beni inanılmaz rahatsız ediyor. bu tarz videoların sansürlenmemesi ve hatta engellenmesi gerekmez mi? hayvanlar çırpınırken video izlemek beni mahvediyor.
    fairytale-
    Keyfi bir öldürme olmadigi için sorun goremiyorum. Kurbanda hayvanın kafasını kesip derisini yüzmek nasil bir olay ise bu da öyle. Besin zinciri 🤷🏼‍♀️. Sansurlenmesi gerekmez bence
     mrlawyerkk
     Çok güldük belki ama bizim ülkemizde balığa araba çarptı arkadaşlar ya neden bahsediyoruz. Balık tutmak için ne sağlıklı ortamlar var ne de sistem var.
      abdes_terligi
      balıkçılık insanlar için bir geçim ve besin kaynağıdır, ve gayet de yaygındır. İnsanların öğrenmesi için sansürlenmemeli, çünkü öyle videoyu genellikle öğrenmek isteyen kişiler izler. Seni rahatsız ediyorsa da izleme yani ne diyeyim. Ben balık tutmak hakkında bilgi öğrenmek isteyen birisiyim bu yüzden izliyorum, özellikle balığı öldürdükleri an çok önemli çünkü olabildiğince hızlı ve acısız yapılması gereken bir şey. Düşünsene ben bunu öğrenemeden gidip balık yakaladım, sonra balığı öldürmek için dakikalarca uğraştım o acemilikle, normalde bir kaç saniye sürmesi gereken olay için hayvan 10 dk acı çekti. Daha mi güzel olur sence?
       busecikcik
       her türlü ölüm görüntüsünün sansürlenmesi taraftarıyım
        goygoysporz
        Ağzıma süremiyorum artık acı çektiriyorlar gibi geliyor sırf zevk uğruna yazık sömürüyorlar hayvanları
         sedefartuny
         Güzel bakış açısı ve yerden göğe de haklılık içeriyor. Balıklara yapılan haksızlıktır, adaletsizliktir. Ciddiyim bu arada.
          silmarillion
          Balık hakikaten hayvandan sayılmıyor ya deniz böceği oğlum bunlar? :)
           maskoff
           enteresan bakış açısı, hiç böyle düşünmemiştim. gayet de sansür uygulanabilir gibi geldi bana.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.