Hayvan Gibi Zengin Olunca Yapacağınız Keyiflik Harcamalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Satranç oynamayı çok seviyorum. Kapışmak isteyenleri de beklerim. Eğer hayvan gibi zengin olsaydım, bunun için canlı insanlardan bi satranç tahtası oluştururdum. Vezir dediğimiz aslında "Quenn" yani kraliçe. Meryem Uzerli doğru isim. Piyon için sürüyle adam var zaten sorun değil onlar.
    benita
    Canım ne yemek istiyorsa o yemeğin ünlü olduğu ülkeye gider yiyip dönerdim
     velevkiozge
     Çok zengin olsam, Tüm sokak hayvanları için güvenli bir alan oluşturur, beslenme- barınma ihtiyaçlarını karşılamaya harcardım. Belki bir barınak. Ama aklınıza hemen kötü senaryoların olduğu barınaklar gelmesin. Gerçekten iyi muamele görüp özgür oldukları barınaklardan bahsediyorum. 10 hayvana bir veterinerin düştüğü ve en her ay düzenli takiplerinin yapıldığı. Her onların yanına gittiğimde sallanan kuyruklarını, keyifle dibime gelip bana sürtünen vücutlarını görmek. Daha büyük bir keyiflik harcama olamaz benim için sanırım.
      imailahorsilah
      Dolar baskılı tuvalet kağıdı, ruhumuz fakir. Naapalım?
       ilsasilem
       Bu alanda yatırım yaparım kesinlikleee.. Her şeyimi pembeleştiririm, eğer her şeyiniz pembeleşirse hayatınız da toz pembe gözükebilir der ünlü düşünür Candy. Sonra da pembe sıçmak için doktorlara koşarım. ahahaahah :D
        uykunobetcisi
        Dövme sayısı artardı. Sonrası takı ve ayakkabıya giderdi. Net
         nobody1
         Bi kısmını bağış yapardım yaa, gerçekten.
          beddualippa
          Para beni bozar, yalan yok. Allah biliyor da vermiyor işte. Keyiflik harcama ne ayrıca? Hayvan gibi zenginim, çok afedersiniz bok gibi param var ama keyiflik harcama yapacağım? Keyiflik harcamayı daha çok bizim gibi parası olmayanlar yapar. İşte ay başında keyfim için yaptığım cüzi harcamalar... o da her ay değil, arada. Para arttırmışsam. Zengin olan adam düşünmeden harcar, keyiflik mi kalır ortada. Bu arada ben zengin olsam ilk işim gayrimenkule yatırım yapmak olurdu, çünkü eski kafalıyım. Dikili ağacım olsun isterim.
           angry.lydia
           Hektar hektaar bahçeye sahip içinde her cins hayvanın olduğu bir evim olsa iyi olur. (Örümcek hariç)
            pinusnigra
            Münasip bir eş bulup evlenir, çocuğumu büyütürüm.
             sozdedegilgozde
             Kesinlikle 2.el kitapların olduğu bir kütüphane yaparım.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.