Hayvan Gibi Zengin Olunca Yapacağınız Keyiflik Harcamalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Satranç oynamayı çok seviyorum. Kapışmak isteyenleri de beklerim. Eğer hayvan gibi zengin olsaydım, bunun için canlı insanlardan bi satranç tahtası oluştururdum. Vezir dediğimiz aslında "Quenn" yani kraliçe. Meryem Uzerli doğru isim. Piyon için sürüyle adam var zaten sorun değil onlar.
    benita
    Canım ne yemek istiyorsa o yemeğin ünlü olduğu ülkeye gider yiyip dönerdim
     mrjester
     Babacım olmıcak hayallere gerek yok.
      a.l.p.o.l.l.o.n
      Herhalde bütün stresimi atmak için bir poligon salonu yaptırır orda her türlü silahı gerçekçi insan robotlara sıkırak rahatlardım arkada da bi Heavy Metal beni o sekanslarda seyretmenizi önermiyorum çünkü o ara kendimden geçiyor olurum
       hissi-kablel-vuku
       Bali'li bir hatunu maaşa bağlar ve gün aşırı masaj yapmasını isterdim..
        ozanesi
        Sanırım öncelikle çılgın bir parti verirdim, sınırsız alkol ve eğlencenin olduğu. Sonra da yat ve gemi alıp tüm dünyayı deniz ve okyanus üzerinden çılgınlar gibi gezerdim. Her limanda farklı bir eğlence.
         pinusnigra
         Münasip bir eş bulup evlenir, çocuğumu büyütürüm.
          rotasizkerim
          Dubai de bir iş kurarım sonuçta yılın 8 ayı yaz var orada Meyhane açardım böyle rakı fasıl kültürünü oraya yayabilecek her türlü reklam ve tutundurma çabalarına girerdim
           angry.lydia
           Hektar hektaar bahçeye sahip içinde her cins hayvanın olduğu bir evim olsa iyi olur. (Örümcek hariç)
            beddualippa
            Para beni bozar, yalan yok. Allah biliyor da vermiyor işte. Keyiflik harcama ne ayrıca? Hayvan gibi zenginim, çok afedersiniz bok gibi param var ama keyiflik harcama yapacağım? Keyiflik harcamayı daha çok bizim gibi parası olmayanlar yapar. İşte ay başında keyfim için yaptığım cüzi harcamalar... o da her ay değil, arada. Para arttırmışsam. Zengin olan adam düşünmeden harcar, keyiflik mi kalır ortada. Bu arada ben zengin olsam ilk işim gayrimenkule yatırım yapmak olurdu, çünkü eski kafalıyım. Dikili ağacım olsun isterim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.