Haydi Dökün İçinizi! En Kötü Kuaför Tecrübenizi Yazın 🤦
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   grenna
   saçlarımın uçlarına çok az kat atmasını istemiştim. O ne yaptı saç diplerimden 7cm uzunlukta kat attı. Tepki gösterdiğimde ise yüzün orantılı böyle daha güzel oldun dedi. Aslan baş kafamıda alıp ağlayarak evin yolunu tuttum 😭
    kalpci
    Kuaföre gitmiyorum. Saçım uzun zaten kesmiyorum. Kırıklarını sevgilim alıyor. Hem kalbimin hem saçlarımın
     uykunobetcisi
     Saçımı genelde ortadan ayırırım. Kuaför kakül sana çok yakışır dedi bende tamam madem kestireyim dedim. Lanet, 1 hafta boyunca ortada birleştirene kadar canım çıktı. Edip Akbayram gibi gezdim ortada.
      eefenizz_
      Biz bi arkadaşla bi konuda iddiaya girdik kaybeden saçını ya kırmızı ya mavi yapacaktı kaybettim sonna renge karar verelim diye instada anket paylaştık sonuçta artık ya herro ya merro olacak neyse kırmızıyı tuttu millet o ara Angaradayız gittik hacı Kızılayda kıyak bi kuaföre parayı bastım adam katalog getirdi amk bak rengi kendi elimnen seçtim sonna anlaştık abo saç bitti bi saça bakıyommm bi seçtiğim rengee lan olum alakası yok saçı pembeye yakın bişey yaptı adam amkym sonna adam gardaş o daha akacak asıl rengine o zaman gelecek falan diyo neyse arkadaşlar fln bi şekilde ikna ettiler nası ikna oldum onuda bilmiyom amkym sonna gittim Konyaya babam şuurunu yitirdi lannnn ŞĞAJĞAJPWKLĞSJPSKPDKPE amk bide ben o saçla baya durdum LAN ŞĞQLĞQLÜWLĞLŞDLĞD
       pillowtalk
       Her hatun kişinin hayatındaki kara boşluk olan kakül lanetimden bahsetmek isterim. Canım inanılmaz sıkkın. Depresyondayım. Finallerin arasında kaybolmuşum. Dedim saçlarıma bir bakım yaptırayım. Gittim kuaföre. Bakım yapılırken bana bi esti dedim ki acaba kakül mü kessek. Kuaför de tabii ki gaza getirdi sana yakışır vs diye. O gazla kestirdim. Fönle iyi görünüyor tabi. Eve dönüp duşa girdim. Kuruttuktan sonra o acı gerçekle yüzleştim. Mahallenin delisine dönmüştüm. Artık her şey için çok geçti. Her sabah yarım saat önce uyanıp ağlayarak fön çektim 3 ay boyunca. Artık tövbeliyim.
        alamet
        yaklaşık 20 sene önce kısa olan saçlarıma kaynak yaptırıp kısa zamanda uzun saçlara sahip olmak için taksimde bir kuaföre gittim. Gitmez olaydım meğer saç kaynağı mum silikon tabancası ile yapılıyormuş. saçlarım çok kısa olduğu için silikonlar saç derime döküle döküle yapıldı işlem. Kuaförden çıkarken maymuna dönmüş gibiydim. Utancımdan gidip bere aldım evde kimse görmesin diye bere ile sabahı zor edip kendi kuaförüme gidip saçlarımı kazıttım. Giden para çöp oldu onamı yanayım kazıttığım saçlara mı yanayım. Bu arada bu olayı ilk defa itiraf ettim. Ohh be rahatladım... 🙄
         cinayetvaraga
         Pipisi dirseğime değmişti bir kere. Namussuz herif. Bir iteledim. Bir daha yarım metre izaktan traş etti.
          tsukyomi
          6 yıl önce orijinali açık kumral/koyu sarı arası olan saçlarımı gri yapmak için şu pek elit kuaförlerden birine gitmiştim. Sonuç; saçlar yandı, pembeyle oranj arası bir renk oldu, 1 ölü 1 yaralı. O günden beri kuaföre gitmiyorum, yıllardır kendim boyuyorum, keseceksem de ayıcığıma kestiriyorum. Parayla saçlarımı öldürtmem artık.
           fairytale-
           Hiç kuaföre gitmedim 😑
            busrawashere
            yıl 2015... ablamın düğünü ve benim saç-makyajım yemin ederim beni, teyzemin arkadaşları sanan vardı *google'dan seçtiğiniz güzel saç ve makyajlarını hiçbir kuaför yapmıyor.
             bukafelos
             Askerde. Bi de soruyo nası istersin diye. Ben De ne biliyim daha acemilik, gencecik asteğiz, dedim üstler biraz uzun kalsın. Tamam dedi üstten makinayla girdi yavşak üçe vurdu siktir oldu gitti. Teşekkürler.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.