Hayattan Nefret Edilen Anlarda Ne Yapmalı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bugün hayatımdan nefret ettiğim bir gün oldu benim için. Normal şartlarda sürekli kendimi telkin eder, nefes alıp-verir, oyalanacak bir şeyler bulurdum ama bugün bu nefreti yenemedim. Bir yerde yanlış yapıyorum ama nerede çözemedim?
    mrlawyerkk
    Kulaklıkları takıp yürümeli, en önemlisi boş vermeli. Hayat onunla nefret ilişkisi yaşayacak kadar uzun değil. Güzel olana odaklanmalı, kötülükleri uzaklaştırmalı.
     _umut_
     Çok yüksek bir binanın tepesine yada balkona çıkıp aşağıya bakıp atlama düşüncesi üzerinde durulmalı. Zaten o an atlamaktan vazgeçiyor ve hayattan nefret etmediğinizi anlayıp güzelliklerini görüyorsunuz. Atlamaktan vazgeçmiyorsanız ve sizi hiç korkutmuyorsa o ölüm duygusu zaten gerçekten bu hayattan ölecek kadar nefret ediyorsunuzdur atlayın gitsin. Genelde ölüme yaklaşmak hayata bağlar. Deli diyebilirsiniz ama inanın bana doğru.
      mevsimlerdensnbahar61
      Temizlik
       plazacalisani
       Duş almak
        me_out_bye
        Sakin olunmalı. Uzaklaşmalı. Gevşemeli belki müzik dinlemeli.
         benita
         Nefret muhtemelen insanlardan kaynaklıdır o yüzden olabildiğince uzaklaşıp doğaya karışmak ilaç gibi gelir
          soni_
          Olur boyle seyler bazen bende normalde senin gibi stresle basa cikiyorum ama bazen fazla sinir oldugum oluyor sakinlesemiyorum ama bir sure sonra kendiliginden geciyor eger o anda kontrol edemiyorsan akisina birak
           hickurusu
           sevdiklerinizle vakit geçirin
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.