Hayattan Nefret Edilen Anlarda Ne Yapmalı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bugün hayatımdan nefret ettiğim bir gün oldu benim için. Normal şartlarda sürekli kendimi telkin eder, nefes alıp-verir, oyalanacak bir şeyler bulurdum ama bugün bu nefreti yenemedim. Bir yerde yanlış yapıyorum ama nerede çözemedim?
    okadin
    İyi ve güzel anıları hatırlamalı. Sevdiklerimizi aramalı, yardıma ihtiyacımız olduğunu onlarla paylaşmalı. Bu kendimize kızmamızı gerektirecek bir durum değil. Hepimiz yaşıyoruz bu hali zaman zaman.
     benita
     Nefret muhtemelen insanlardan kaynaklıdır o yüzden olabildiğince uzaklaşıp doğaya karışmak ilaç gibi gelir
      mrlawyerkk
      Kulaklıkları takıp yürümeli, en önemlisi boş vermeli. Hayat onunla nefret ilişkisi yaşayacak kadar uzun değil. Güzel olana odaklanmalı, kötülükleri uzaklaştırmalı.
       mevsimlerdensnbahar61
       Temizlik
        me_out_bye
        Sakin olunmalı. Uzaklaşmalı. Gevşemeli belki müzik dinlemeli.
         _umut_
         Çok yüksek bir binanın tepesine yada balkona çıkıp aşağıya bakıp atlama düşüncesi üzerinde durulmalı. Zaten o an atlamaktan vazgeçiyor ve hayattan nefret etmediğinizi anlayıp güzelliklerini görüyorsunuz. Atlamaktan vazgeçmiyorsanız ve sizi hiç korkutmuyorsa o ölüm duygusu zaten gerçekten bu hayattan ölecek kadar nefret ediyorsunuzdur atlayın gitsin. Genelde ölüme yaklaşmak hayata bağlar. Deli diyebilirsiniz ama inanın bana doğru.
          libidio
          Spor yaparım canımlar
           plazacalisani
           Duş almak
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.