Hayattan Artık Hiç Zevk Almadığınızı Gösteren Minicik Ama Etkili Detaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Oje sürmek. Daha doğrusu sürmemek. Daha önceden asla ama asla ojesiz gezmedim. Hatta bana ojeli kız filan derlerdi. Öyle rengarenk değil he böyle siyah krem bordo ama mutlaka olurdu. Şimdi ise aylar geçiyor ben hala sürmeyebiliyorum. Yitirdim ya hayat enerjimi, artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum. Annem bile geçenlerde hayret kaç gün oldu ojesizsin dedi de k zaman fark ettim sürmediğimi
    talihsizinteki
    artık müzik dinlerken bile sıkılıyorum sarmıyo
     asit
     Pijamamı kıçımdan çıkarmıyorum şu sıralar..
      tsukyomi
      Yüz kaslarım ağrımıyor. Eskiden her şartta, tartışmada bile gülerdim, gülümserdim ve günün sonunda elmacık kemiklerimin alt kısmında hafif, tatlı bir ağrı olurdu. İyi geçen bir günün eseri. Artık gülmüyorum, silindi o ifade. Bir ağrıyı özleyeceğim aklıma gelmezdi.
       gizemino
       Disari çıkarken bir rimel süreyim de demiyorsam valla tadim tuzum yoktur
        begmxinann
        Sabahları uyanamıyorum. Her ne kadar alarm kursam da etsem de, perdemi güneş rahatsız eder belki diye sonuna kadar açsam da asla uyanamıyorum. Yani gözlerim kapalıyken geçirdiğim o bomboş ekstra vakitleri dışarıda bir yürüyüş, sıcak bir duş, kaliteli bir kahvaltıdan daha değerli görmeye başladım.
         samyeli90
         Kitap okumayı çok seven ben şu sıralar hiç okumuyorum
          selcukkartal27
          hayattan beklentim sıfır sıfır :))
           agac-ceviz
           Eskiden yürürken muzik dinlerdim hatta bunun için iş çıkışı yolu uzatırdım şimdi keyifsiz bakkal market gezileri hayal kurmak çok güzeldi ona bile üşeniyorum
            sedefartuny
            Topuklu ayakkabı almıyorum beni rahatsız edecek kıyafetler almıyorum. Taytlar fora. Tayt bile değil nerede salaş eşorfman var ben orada.
             catherine-earnshaw
             -1-2 yıldır ruj sürmedim sanırım, farkında değilim. Eskiden her gün süslenen ben, şu bir yılda vücut temizliği ve spor dışında hiçbir şey yapmaz oldum. -Bir insanı ne kadar çok istersem isteyeyim, ne kadar düşünürsem düşüneyim günün sonunda aslında o kişiden hiç hoşlanmadığımı fark ediyorum. -Artık içkiyi keyif için değil, zihnimi dinlendirip uyumak için içiyorum. Kafam bir saniye susmuyor çünkü. -Eskiden kendime çatır çatır para harcardım. Artık elime para geçtiğinde yarısını yastık altına atıyorum. Sosyal hayat olmayınca, ota boka harcamayınca birikiyormuş bir şekilde.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.