Hayattan Artık Hiç Zevk Almadığınızı Gösteren Minicik Ama Etkili Detaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Oje sürmek. Daha doğrusu sürmemek. Daha önceden asla ama asla ojesiz gezmedim. Hatta bana ojeli kız filan derlerdi. Öyle rengarenk değil he böyle siyah krem bordo ama mutlaka olurdu. Şimdi ise aylar geçiyor ben hala sürmeyebiliyorum. Yitirdim ya hayat enerjimi, artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum. Annem bile geçenlerde hayret kaç gün oldu ojesizsin dedi de k zaman fark ettim sürmediğimi
    absurdizm
    tırnak ve saç kesinlikle. keyifli olduğum zaman tırnaklarımı uzatırım, şekil veririm, ilaç sürerim ama keyfim kaçtığı an acımadan keserim etlerini koparirim.
     asit
     Pijamamı kıçımdan çıkarmıyorum şu sıralar..
      tsukyomi
      Yüz kaslarım ağrımıyor. Eskiden her şartta, tartışmada bile gülerdim, gülümserdim ve günün sonunda elmacık kemiklerimin alt kısmında hafif, tatlı bir ağrı olurdu. İyi geçen bir günün eseri. Artık gülmüyorum, silindi o ifade. Bir ağrıyı özleyeceğim aklıma gelmezdi.
       silmarillion
       İnancımı sorguladığım bir akşam oldu benim için. Aylar hatta yıllar sonra ex sevgilimle günah çıkarttım, yeğenimle ilgili bir problem yüzünden daha doğrusu yeğenimle ilgilenmek zorunda olduğum için doğum gününde onu ekmek zorunda kalmıştım. O da kendisine gelen çiçeğin sahibiyle bir ilişkiye başladığını söyleyerek terketti beni. Yalanmış, bugün o yalanı beni kızdırmak için söylediğini öğrendim, tabii bu da yalan olabilir ama ben ona inanmayı tercih ettim ve ona olan inancımı sorgular haldeyim şu an. Şimdi ise çok değer verdiği bir sevgili varmışmış, ama gündüzden beri benimle yazışıyor hatta aradı birkaç dakika da konuştuk ben bozuk atınca. Dedim evlenirsen ara da unutayım seni, canın her sıkıldığında uğra falan diyorum beyin ölmüş artık Allah ne verdiyse saçmalıyorum.. Ah be, bu kadar güzel olmak zorunda mıydı..
        talihsizinteki
        artık müzik dinlerken bile sıkılıyorum sarmıyo
         cinayetvaraga
         Akvaryumların suyu 4 parmak azalıyor ama kalkıp tazeleyemiyorum. üşengeçlik hat safhada.
          agac-ceviz
          Eskiden yürürken muzik dinlerdim hatta bunun için iş çıkışı yolu uzatırdım şimdi keyifsiz bakkal market gezileri hayal kurmak çok güzeldi ona bile üşeniyorum
           oedon
           Oldum olası müziksiz yaşayamayan bir insan olarak geçtiğimiz senenin bu aylarında müziğe tahammül edemediğimi fark etmem bir şeylerin ters gittiğini anlamamda yardımcı olmuştu. Minnak takviyeler sonrasında müzikten tekrar keyif almaya başladım ancak hiç bir şeyin eski tadı yok gibi. Sigara kullanmıyorum ama sigara yaktıran cinsten bir ruh hali hakim oluyor bazen.
            selcukkartal27
            hayattan beklentim sıfır sıfır :))
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.