Hayattaki Bütün Şansımı Orda Kullandım Dediğin An
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eski_bi_tanidik
   Doğarken 😂
    patiklipengui
    Uzun kirpiklere sahip olarak bütün şansımı kullanmış oldum
     okadin
     Birçok sağlık sorunuma rağmen sağlıklı iki kız çocuğu dünyaya getirdiğim için çok şanslı addediyorum kendimi. Geriye kalan hiçbir şey önemli değil zaten. Şansa ihtiyacım yok bir şekilde halledebilirim.
      daisyyy
      Kocam tabii ki. Kocamı bulduğum gün ben hayattaki bütün şansımı onunla kullandığım gün oldu. Benim şu hayattaki şansımdır kendisi.
       roxannee-
       Hem üzüldüm hem de sevindim şu an. Sanırım öyle bir anım henüz olmadı ama bu olmayacağı anlamına gelmiyor. O yüzden hala umudum var. Aslında belki de bu iyi bir şey de değildir be. Niye üzüldüm ki. ahaahahah.
        cokbilmisdegilcokbilen
        Valla 2 ayağım 2 kolum sağlıklı bir vücudum, güzel bir ailem, iyi bir işim, bir kedim, bir köpeğim ve güvenebileceğim dostlarım var. Ben hayattaki tüm şansımı olabilecek en iyi şekilde kullanmışım.
         diocubiri
         Yanlışlıkla Türkiye 1.si olmuştum djdjdjdkdk
          x.rojda
          hiç şansım olmadı ki kullanayım:/
           roar
           Kendime yeni bir pc aldım. Alma hikayem efsane ama ciddi ciddi bütün şansımı kullandım orada. Alacağım pc'ye karar verdim. Mağazayı aradım bir avm içerisinde bulunan. Eve de baya uzak. Koştur koştur gittim. Depoda yokmuş. Dedim haydaa. Nereden alabilirim dedim. 3 avm söylediler hepsi cehennemin dibinde. Neyse gittim birine ama koştur koştur. 4 tane varmış orada ama güvenemedim işte. Gittim içeri girdim. Dedim ki ben şu bilgisayarı alacağım. Adam yanındaki diğer görevliye sordu onun da elinde aynısı varmış. Dedi ki son bir tane kaldı git al. Adam gitti ve koca mağazada son bilgisayarı ben aldım. Adam getirdi kutuyu. Yanıma başka bir kadın gelip benim bilgisayarı sordu. Yani 2 dk farkla aldım bilgisayarı. Tüm şansımı kullandım orada. İnanıyorum.
            bastimaminoasidi
            Çok düşündüm bu sorunun cevabını, öyle bir hikayem olmadı hiç
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.