Hayatta Rastladığınız Çelişkiler Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   the-fearless
   Mahalle kahvesinde yaşımdan büyük biriyle muhabbet ederken günümüz çocuklarından dert yanmaya başladı. En çok dert yandığı şey şimdiki çocukların çok fazla dijitalle haşır neşir olmasıydı. Ona göre çocuğun oyun yeri sokak olmalıymış. (Bana göre de öyle) Bu sohbetin üstünden birkaç gün geçmesine rağmen aynı kişinin mahallede oynayan çocuklara küfür ederek evlerine gitmesini söylemişti. Bu olay sanırım her mahallede olmaktadır.
    fairytale-
    Çocuğuna vurup aglattiktan sonra sus bak doverim diye tehdit etmek .))
     tsukyomi
     Hayatın kendisi bir çelişki. Yaşamak için öldürüyoruz, öldürmek için yaşıyoruz. Geceye aşığız ama uzun süre güneş görmemek bizi öldürüyor. Canımızın yanışını seviyoruz, yaraya limon sürmekle, aşkla ama mutlaka. Işığı kapatıyoruz tekrar açmak için. Hayatın döngüsü çelişki üzerine.
      mrsnl33
      Annemin,bu saate kadar nerdesin diye sorduktan sonra,"Sus,bana cevap verme"demesi😂😂
       patiklipengui
       Kendim ve yine kendim. Şu aralar acayip çelişiyoruz.
        silmarillion
        Burasının aslında sadece bir forum olması ve formatı sebebiyle insanların çok ciddiye almasına sebep olmasına rağmen sosyal medya klasmanına sokulmaya çalışılması. Forumlar sosyal medya sınıfında değillerdir. Umarım daha önce gördüğüm forum örnekleri gibi bu da bir web faciası olarak web tarihinin tozlu sayfalarında yitip gitmez.
         cinayetvaraga
         Kanser hücresi gibi çoğalan din-siyaset ikilemini savunan ama ne savunduğunu bile bilmeyen insanların gündelik yaşantılarından da ödün verememe durumu var. bunlarınki bileşik çelişki.
          absurdizm
          harika bir hayat kurmayı hayal ettikten sonra kaygılarda boğulmak
           coronavirus
           Emek - sermaye çelişkisi.
            mrlawyerkk
            Hayat başlı başına çelişkilerden ibaret zaten. Gerek kendi hayatlarımız içerisinde gereke hayatın akışı içerisinde çelişkiler ağı gibi bir şey.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.