Hayatta Kalmak İçin Bu Ülkeye Sığınan Sığınmacılar İnternette TR ile Alay Ediyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Başkanın önce ülkemize aldığı daha sonra belli bir yeri temizleyip güvenliğini biz sağlayacağız buraya onları yerleştirip evlerini okullarını her şeyleri yapılacak modern köyler oluşturulacak dediği şahışlar. Geçende Putin'in karşısına çıktığında bu haritayı masaya açık halde koyması üzerine Putin'in işaret yapıp kaldırmasını istediği Erdogan'ın ise ne kadar çalısıyoruz görün işte yav diye söylenmesi ile dikkat çeken ufak görüntü proje/harita.
   https://youtu.be/w4-czzxkgAM
   https://youtu.be/w4-czzxkgAM
   Eskiden bende insanlar eşittir derdim ama hayır değillermiş bunu öğrendim. İnsanlar sınıf sınıftır arkadaşlar bu bir gerçektir.
    sairsel
    Bir tanesine bile acırsam orospu evladıyım 😠😠😠
     cinayetvaraga
     Hani din kardeşiydi, hani savaş mağduruydu bunlar? hani o suda ölen, batan çocukların durumunu ajite edip edebiyat parçalıyordunuz? noldu? bunlar çok iyi günleriniz. vaziyet alın bu ülke çooook karışacak. ve ayrıca ortadoğunun da, ordan çıkan her bir insan evladının da amk.
      innocentghost
      Bayrağımızı bile ayaklar altına almışlar. Çok öfkeliyim çok.
       me_out_bye
       Zaten Suriye taraflarındanda bu projeye sıcak bakılmıyor. Türkiye'nin Türklerin suriyeden yer parselledi söyleniyor bunun olmaması gerektiğini. Ama başkan bu projede kararlı.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.