Hayatınızda Verdiğiniz En Kötü Karar Neydi? Sonrasında Ne Oldu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Ben başlayayım. Birden çok var aslında ama bir tanesini anlatayım. Bir ilişkim vardı fi tarihten kalma. Çok zor güvenen biriyim 1 yılın sonunda belki de artık gardımı indirmiştim, 1 ay sonra terk edildim. Bu değildi en kötü kararım, arkadaşlarıma güvenmek oldu aslında. Bu ayrılığa ve sonrasında yapılanlar nedeniyle kutuplaşmalar oldu ve ben bana gelip destek olan arkadaşlarımın benim yanımda olduğunu sanmıştım. Onun yanında da olmuşlar. Bunu duyduğumda da inanmak istemedim. Baya uzun bir süre onların arkasında olmaya karar verdim, sırlarını korudum dertlerinde yanında oldum vs. Sonrasında ise bunların hepsi nasıl olduysa bana geri döndü. Yani, kararlarınızı kimseye güvenerek vermeyin, sadece kendinize göre verin.
    cansevim
    kiradaydım ve hem komşularımdan hem de apartmandan nefret ettirdiler. daha çok paraya kıyıp daha iyi bit eve taşınmak istedim ama sonradan farkettim ki daha çok paraya kıyarsam ev sahibi olurum... dedim ve bişeylere yan bastım.. 4 yıl boyunca tatil bayram demeden 3 işte birden çalışamak zorunda kaldım(gündüzleri + gece işi + freelance işler).. Sonu güzel bitti tabii 2 aydır kira vermiyorum :)
     sozdedegilgozde
     İlk çalıştığım yerden istifa etmem büyük bir yanlıştı. Şu an çalışıyor olsaydım Ankara'ya hükmediyor olabilirdim ama açıkçası ben hükmetmeyi sevmem. Sırf para için sevmediğim bir işi yapmak kendime haksızlık olacaktı. Böyle düşünüce de en kötü karar olmadığına karar veriyorum :) Hayatımı seviyorum :)
      hysosiri
      Ortaokulda sevdiğim bebenin çıkma teklifini kabul etmemek. Diğer yaşıtlarım gibi malca işler yapsaydım keşke bu yaşta ne aşkı ne sevgisi ne sevgilisi??? Bu çocuk beni üzer zaten iyi biri değil çalışkan da değil sorumsuz ilerde iyi bir iş sahibi olamaz benim çocuklarıma iyi bir baba olamaz gibi düşüncelerle -12 yaşında- reddetmiştim sonrasında ne oldu o bebe bin tane kızla çıktı iyi bir bölüm kazanamadı baba parasıyla boktan bir bölüm okuyor yaptığı adilikler kulağıma geliyor aradan 8 yıl geçmiş hala aynı düşüncelerle reddediyorum insanları. ben akıllanmam :(
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.