Hayatınızda Karşılaştığınız En Kötü Koku Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   anemik
   Lisede yurtta kalırken ailem yanıma elma vermişti. Elmaları çekmeceye koyup orada unutmuştum. Aylar sonra odadaki ekşi kokunun nedenini ararken çekmeceyi açmamızlar neredeyse bayılacaktık. Şalları her tarafımıza dolayarak dışarı çıkıp yurttan en uzak çöpe atmıştık ve kokusu burnumdan bir gün boyunca geçmemişti.
    peripedia
    Ay bir arkadaşım vardı inanılmaz kötü ve kendine has bir kokusu vardı yani ter desen ter değil bir insana ait olamayacak bir kokuydu ya koku hafızam çok kuvvetlidir. Burnuma burnuma geldi şu an.
     fairytale-
     Çürümüş ceset
      detokssuyu
      Buzdolabı bozulmuş biz bir ay sürecek olan bir seyahatte iken rahat iki ay tüm ev bozulmuş tavuk kokmuştu ya fenalık geçiriyordum.
       leb
       sıcakta beklemiş ceset kokusu
        mythdev
        Yurtta kalıyorduk ve benden önce bir şerefsiz banyoya girmişti. İki kelimeyi bir ara getiremeyen bir dağ ayısıydı. Doğuda yetişmiş ama kendini yetiştirmeyi başaramamış. Şerefsizin evladı banyoya sıçmış. Evet bildiğiniz sıçmış. Bir de su tutmuş temizlensin gider kapağına gitsin diye. Daha çok dağıtmış her yere boku. O görüntüden sonra kokuyu aldığım ilk an beynime oksijen gitmedi. Midem ağzıma geldi. Ölene kadar da o kokuyu unutmam.
         who-am-i
         Yanmış kemik kokusu.
          gizemino
          yanmış plastik kokusu aşırı kötü oluyor
           kalpci
           Apse kokusundan daha kötü bir koku yoktur
            donducakss
            kokmuş köpek ölüsü
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.