Hayatınızda Gördüğünüz İlginç Rüyalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   makeup_melis
   Benim zamanında hatırladığım kadarıyla sürekli gördüğüm 3 tane kabus tadında rüya vardı, son bir kaç senedir artık görmüyorum. En çok yorgun ve stresli olduğum zamanlarda görüyordum hep, herhalde bundandır diye düşünüyorum, ** 1- Kocaman bir oda içerisinde sıkışmış ve mahsur kalmışım. Biri bana mesaj vermeye çalışıyordu. Buradan çıkmak istiyorsan bu görevi yerine getirmen gerekiyor mesajını vermeye çalışıyordu. Bende zaten görevin ne olduğunu ve ne yapacağımı biliyordum ama nasıl ve ne şekilde becerebileceğimi bilmiyordum, çok zordu ve imkansızdı. 1 katrilyon, trilyonlarca sayı dizinleri vardı etrafta ve beni çevreliyordu ve ben 1 katrilyon gibi bir rakama ulaşmam için bana 10 saniye gibi bir süre verilmişti, bu rakama nasıl ulaşacağımı bilmiyordum. Herhangi bir sayıdan başlayıp ulaşmaya çalışıyordum, olmuyordu arkamdan da bir canavar beni yakalamaya çalışıyordu her defasında, kısır döngüde bir kovalamaca gibi bir şey. 2- Bir orman içerisinde kaybolmuştum. Ormanların arasında gezinirken tepelerden bir yerden bana doğru gelmekte olan bir bembeyaz koskocaman bir yuvarlak top geliyordu, insan boyundan neredeyse 3-4 kat büyüklüğü sahipti. beni ezip geçeceğini düşünüyordum, kaçmaya çalışıyordum. Ayak topuklarıma kadar geliyordu. Ormanların, ağaçlıkların arasından kovalamaca oluyordu. 3- Gökyüzüne bulutların üzerine çıkmışım ve bir uzay mekiğinin üzerindeyim, aşağıya doğru bakıp manzarayı izliyorum. Bir anda ayağım bir şeye takıldı ve aşağıya doğru düşmeye başladım. Üstümde paraşüt ve saire hiç bir şey yok ve yeryüzüne doğru süratli bir şekilde düşüyorum, korkmaya başlamıştım, yeryüzüne kadar inmiştim ama yere çakılmadan uyanıyordum, şu dairelerin tepesine kadar düşüşüm devam ediyordu ondan sonrası yok, yatakta zıplayarak uyanıyordum.
    madem
    ilkokula başladığım ilk gün görmüştüm halam kafamı kesip akan kanla çay demliyodu sonra bi daha ki çayada kalsın diye kafamı geri kapatıyodu..
     tsukyomi
     -Devlet Bahçeli'nin evime modemimi bağlamaya gelmesi -Serdar Ortaç'la kıyamet sonrası yaşam simülasyonu -Rommel komutanıma siperde kuymak ikram etmem Ve efsanevi rüya; -Sırp ve Rus askerlerinin (yani kollarındaki bayraklara ve konuşmalarına göre) ben tam işkembe çorbası içerken evimi basması, aralarında konuşup taburbange başlamaları, akabinde Türkiye'de ülkücüler tarafından dövülmem Uyumak için antidepresan içiyorum da..
      karolunita
      hastanede gün boyu kan verdiğimi görmüştüm, her seferinde sıra bekleyip 3 tüp verip tekrar fln garipti bayaa
       torture
       Bir masada yemek yiyorduk teyzem de benden ekmek istemişti ve ekmek zehirliydi sonra teyzem ahtapota dönüştü jwkxielskl
        voila
        Hahah bu tam benim başlığım, küçüklüğümden beri okulumu evimi basan çatı yaran dinazorlardan tut da beni kovalayan spagetti canavarından kaçarken yerin yarılması ve altından spagetti fışkırması gibi çok spastik şeyler görürüm, en son da Tayyip'in adamları beni otelde öldürmeye çalışıyordu işte .p (hayal gücüm kalp ben)
         melina26
         kendi kendimi kovalıyordum tam saçımdan yakaladım orda uyandım uyanmasaydım ağzımı burnumu kırardım heralde 🤷‍♀️
          talihsizinteki
          maymundan dayak yedim öldüm
           eo110
           Allah aşkına bunu kim okur :)
            eflayilmaz
            Ya benim bir rüyam var hiç unutamıyorum mağarada dedem annem ben birbirimize ulaşmaya çalışıyoruz ama sular damlıyor her yer dar vs ortaokuldayken falan gördüm aklımdan çıkmıyor
             pirrr
             ben yaşayacağım her şeyi rüyamda görüyorum.Abi
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.