Hayatınızda Gördüğünüz İlginç Rüyalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   makeup_melis
   Benim zamanında hatırladığım kadarıyla sürekli gördüğüm 3 tane kabus tadında rüya vardı, son bir kaç senedir artık görmüyorum. En çok yorgun ve stresli olduğum zamanlarda görüyordum hep, herhalde bundandır diye düşünüyorum, ** 1- Kocaman bir oda içerisinde sıkışmış ve mahsur kalmışım. Biri bana mesaj vermeye çalışıyordu. Buradan çıkmak istiyorsan bu görevi yerine getirmen gerekiyor mesajını vermeye çalışıyordu. Bende zaten görevin ne olduğunu ve ne yapacağımı biliyordum ama nasıl ve ne şekilde becerebileceğimi bilmiyordum, çok zordu ve imkansızdı. 1 katrilyon, trilyonlarca sayı dizinleri vardı etrafta ve beni çevreliyordu ve ben 1 katrilyon gibi bir rakama ulaşmam için bana 10 saniye gibi bir süre verilmişti, bu rakama nasıl ulaşacağımı bilmiyordum. Herhangi bir sayıdan başlayıp ulaşmaya çalışıyordum, olmuyordu arkamdan da bir canavar beni yakalamaya çalışıyordu her defasında, kısır döngüde bir kovalamaca gibi bir şey. 2- Bir orman içerisinde kaybolmuştum. Ormanların arasında gezinirken tepelerden bir yerden bana doğru gelmekte olan bir bembeyaz koskocaman bir yuvarlak top geliyordu, insan boyundan neredeyse 3-4 kat büyüklüğü sahipti. beni ezip geçeceğini düşünüyordum, kaçmaya çalışıyordum. Ayak topuklarıma kadar geliyordu. Ormanların, ağaçlıkların arasından kovalamaca oluyordu. 3- Gökyüzüne bulutların üzerine çıkmışım ve bir uzay mekiğinin üzerindeyim, aşağıya doğru bakıp manzarayı izliyorum. Bir anda ayağım bir şeye takıldı ve aşağıya doğru düşmeye başladım. Üstümde paraşüt ve saire hiç bir şey yok ve yeryüzüne doğru süratli bir şekilde düşüyorum, korkmaya başlamıştım, yeryüzüne kadar inmiştim ama yere çakılmadan uyanıyordum, şu dairelerin tepesine kadar düşüşüm devam ediyordu ondan sonrası yok, yatakta zıplayarak uyanıyordum.
    eo110
    Allah aşkına bunu kim okur :)
     moon_night
     ilginç ve değersiz sayılabilecek bir rüya olduğu için anlatmaya değmez glb
      talihsizinteki
      maymundan dayak yedim öldüm
       strangestar
       Bomboş bir apartmanda bir varlıktan kaçmaya çalışıyorum hatta apartmanın otoparkına kadar inip bakınıyor sonra geri adım atmamla birlikte bu varlık ve bir sürü kopyası etrafını çevreliyordu
        sairsel
        Hayatımızda görmedik ölünce görürüz belki
         isirgan_otu
         flash tv de halay çekiyordum lorke lorke diye 😁
          melina26
          kendi kendimi kovalıyordum tam saçımdan yakaladım orda uyandım uyanmasaydım ağzımı burnumu kırardım heralde 🤷‍♀️
           voila
           Hahah bu tam benim başlığım, küçüklüğümden beri okulumu evimi basan çatı yaran dinazorlardan tut da beni kovalayan spagetti canavarından kaçarken yerin yarılması ve altından spagetti fışkırması gibi çok spastik şeyler görürüm, en son da Tayyip'in adamları beni otelde öldürmeye çalışıyordu işte .p (hayal gücüm kalp ben)
            torture
            Bir masada yemek yiyorduk teyzem de benden ekmek istemişti ve ekmek zehirliydi sonra teyzem ahtapota dönüştü jwkxielskl
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.