Hayatınızda Eğilip de Devrilmediğiniz An Hangisiydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Üniversite okurken bursumun bi anda kesilmesiyle ortada kalmıştım. Kiramın bana düşen parçasını onunla ödüyordum. Bir anda kesilince boşluğa düştüm. O andan itibaren hem okudum hem de kafede çalışmaya başladım. Haberi ilk öğrendiğim anda okumayı bırakmayı bile düşünmüştüm.
    nursimarley
    Birine çok bağlandığımda (aşk değil arkadaşlık) ve de artık kopmam gerektiğini anladığımda. Hiç kopasım olmadığında ama o çoktan uzaklaşmaya başladığında. Ennnn kalmam dediğim anda yalnız kaldığımda.
     nobody1
     Bi kaç "arkadaşın" arkamda ağır işler çevirdiğini anlayınca beynim durmuştu. Hatta hayat durmuştu. Yıllar boyunca etkisinden çıkamadım
      secretagentzero
      Tüm hayatım
       raselika
       Sanırım annemin vefat haberini almış olduğum an. Eğildim. Hala daha eğilmekteyim ama devrilmedim. Devrilmek için köklerinden ayrılmak gerekir. Köklerin seni ayakta tutan şeylerdir. Hayallerimiz, yapmak ve başarmak istediklerimiz olduğu müddetçe eğiliriz ama devrilmeyiz. Yani en azından ben devrilmem.
        kuculata
        Ailemin otoriterligine alismaya calisirken ailemden kopma esigini atlatmak
         flaminghotcheetos
         "Eski" sevgilimin en yakın arkadaşımla aldatmasıydı.Ama bir erkek için asla devrilmem ben kaybetmem o kaybeder.Erkekler şunu öğrenin kadınları aldatıcaksanız hiç o kadının hayatına girmeyin.
          pillowtalk
          En yakın arkadaşımla, kendisi 11 yıllık kardeşimdir üstelik, saçma sapan bir sebepten kavga ettik bu salak gecenin bir vakti çıktı gitti. Konuşmuyor ben de konuşmuyorum. Gidecek yeri de yok. Saatler geçti hala gelmeyince aradım. Senle görüşmek bana iyi gelmediğinden muhatap olmuyorum dedi. Gerçektn büklüm büklüm oldum, devrildim ama yıkılmadım da.
           a.l.p.o.l.l.o.n
           Burda bir şey anlatırken
            cokbilmisdegilcokbilen
            Ohho tüm hayatımda böyleyim. Şanssız doğanlardanım
             hogwartsmektubugelmeyen
             Beni terk eden bilmem kaç yıllık sevgilimi bir hafta sonra ortak bir arkadaşın doğum gününde başka biriyle el ele görmüştüm. Düştük ama kalkmasını da bildik
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.