41
4.6.2020
Hayatınızda Eğilip de Devrilmediğiniz An Hangisiydi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   cherry-cupcake
   Üniversite okurken bursumun bi anda kesilmesiyle ortada kalmıştım. Kiramın bana düşen parçasını onunla ödüyordum. Bir anda kesilince boşluğa düştüm. O andan itibaren hem okudum hem de kafede çalışmaya başladım. Haberi ilk öğrendiğim anda okumayı bırakmayı bile düşünmüştüm.
    nursimarley
    Birine çok bağlandığımda (aşk değil arkadaşlık) ve de artık kopmam gerektiğini anladığımda. Hiç kopasım olmadığında ama o çoktan uzaklaşmaya başladığında. Ennnn kalmam dediğim anda yalnız kaldığımda.
     nobody1
     Bi kaç "arkadaşın" arkamda ağır işler çevirdiğini anlayınca beynim durmuştu. Hatta hayat durmuştu. Yıllar boyunca etkisinden çıkamadım
      graceluslec
      2015'de başlayan ve iki sene süren korku krizleri dönemim. Hayatımın her anı, her dakikası korku krizleriyle geçiyordu. Defalarca kez tanı koyuldu, ilaç yazıldı. Ama sonuç yok. Tamamen her şeyden soyutlamıştım kendimi ve dibine kadar yalnızdım. Hiç kimse el uzatmamıştı. En son dedim ki sikerler, ben eski hayatıma dönüyom. Korktuğum ne varsa düşünmeden üstüne gittim, bazıları gerçekten de korkulması gereken sonuçlar doğurdu. Ama yendim. Gerçi bu eğdirmeyi bırak bayağı anamı sikti, ama ölmedik yaşıyoruz. Şu an iyiyim.
       secretagentzero
       Tüm hayatım
        raselika
        Sanırım annemin vefat haberini almış olduğum an. Eğildim. Hala daha eğilmekteyim ama devrilmedim. Devrilmek için köklerinden ayrılmak gerekir. Köklerin seni ayakta tutan şeylerdir. Hayallerimiz, yapmak ve başarmak istediklerimiz olduğu müddetçe eğiliriz ama devrilmeyiz. Yani en azından ben devrilmem.
         kuculata
         Ailemin otoriterligine alismaya calisirken ailemden kopma esigini atlatmak
          flaminghotcheetos
          "Eski" sevgilimin en yakın arkadaşımla aldatmasıydı.Ama bir erkek için asla devrilmem ben kaybetmem o kaybeder.Erkekler şunu öğrenin kadınları aldatıcaksanız hiç o kadının hayatına girmeyin.
           pillowtalk
           En yakın arkadaşımla, kendisi 11 yıllık kardeşimdir üstelik, saçma sapan bir sebepten kavga ettik bu salak gecenin bir vakti çıktı gitti. Konuşmuyor ben de konuşmuyorum. Gidecek yeri de yok. Saatler geçti hala gelmeyince aradım. Senle görüşmek bana iyi gelmediğinden muhatap olmuyorum dedi. Gerçektn büklüm büklüm oldum, devrildim ama yıkılmadım da.
            a.l.p.o.l.l.o.n
            Burda bir şey anlatırken
             cokbilmisdegilcokbilen
             Ohho tüm hayatımda böyleyim. Şanssız doğanlardanım
              hogwartsmektubugelmeyen
              Beni terk eden bilmem kaç yıllık sevgilimi bir hafta sonra ortak bir arkadaşın doğum gününde başka biriyle el ele görmüştüm. Düştük ama kalkmasını da bildik
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.